Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tak mnie to ciekawi

Jacy są w łóżku 40-letni faceci

Polecane posty

Gość 100 ciekawy
To jaki typy jest bardziej poszukiwany "drwal" czy "wirtuoz" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"To jaki typy jest bardziej poszukiwany "drwal" czy "wirtuoz" ? " zalezy czego chce kobieta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Geronimo 57
skąd się biorą takie koorwiszony ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 100 ciekawy
Chyba chodzio Ci o korniszony a te są ze zazwyczaj ze słoików :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waga 1
czemu nikt sie nie produkuje na topiku? ja mam rozne spostrzezenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 100 ciekawy
to sie nimi podziel :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatek - ja siebie drwalem bym nie nazwal :) chodz co ciekawsze cuda przyrody chetnie sie rżnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raptor - kobieta dobrze zerż....ta to kobieta zadowolona i kochana, nie tak? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w zależnosci na co ma sie w danej chwili ochotę we dwoje.. albo na ostre rżnięcie albo na czułe kochanie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniixi
Sa poprostu cudowni.Prawda wcale nie jest to iz 25 latek moze wiecej niz 40-latek.Sporo zalezy od partnerow, ich zycia ,harmonijnego zwiazku...itp. Ja mam 25 lat a moj maz 42 i jest nam ze soba cudownie.Kochamy sie praktycznie codziennie i nie ma na co narzekac.Mimo iz po calym dniu oboje jestesmy wykonczeni fizycznie io psychicznie... Czas dla siebie mamy tylko wtedy jak nasz 5-letni synek zasnie... Pamietajcie wszystko zalerzy od nas samych!! Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssssssssssssyyyyyyyyyyy
moga cie zatrzec,po drugie ich libido nie jest juz takie duze i nie moga sie pieprzyc cala noc , wole mlodych,jedrnych,goracych dwudziestolatkow,niech zyja mlode jedrne byczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laila_laila
Mam 24 lata a mój 45, kochamy, pukamy, rżniemy i znowu kochamy się codziennie. Jest nam cudownie też w życiu codziennym. Jestem przeszczęśliwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMyszka
Odswiezaaam :) Moje libido jest bardzo wysokie a wyobraznia je tylko podkreca. Lubie bardzo uklad ulegla-pan. Czy 40 badz ciut wiecej latek, sprosta moim oczekiwaniom jesli chodzi o lozko? Zwykle moj apetyt rosnie w miare jedzenia. Co orgazm, chce wiecej. Czy moze to ja nie sprostam oczekiwaniom dohrzalego mezczyzny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 39 lat i spore fantazje co do możliwości to nie chcę się przechwalać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M36
Mnie się wydaje,źe taki facet zna sie na rzeczy i wie jak zadowolić kobiete. U kobiet po 30-stce orgazm jest zdecydowanie intensywniejszy....:-) Pozdrawiam Wszystkich 30+i nie tylko...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj 36 letni mezus jest boski, wspanialy, ale uwazam nieskromnie ze to zalezy od nas, od kobiet! Ja mojego pobudzam erotyczna bielizna, gadzetamu, szpilki ponczoszki, bo jesli facet ma klode u boku to nic z tego nie bedzie, wczoraj urzadzilusmy sb.2 godz.maraton, doszlam 3 razy, czulam sie jak pijana, drapalam i gryzlam z rozkoszy, bylam d***** dla niego, dzis rano o 7 znow ostre ****nko od tylu, mocno i ostro,dop.w w 30 lat mam taki sex, mam ciagle malo itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×