Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krejzol

czy znana jest wam firma -atmosphere- ?? jakie macie o niej zdanie?

Polecane posty

no wlasnie i ja czesto znajduje ta firme w ciuchach. ale w polsce sa sklepy atmosphere?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duzo ciuszkow tej firmy mam wlasnie ze sklepow z uzywana odzieza i bardzo je sobie chwale :) o ile mi wiadomo to w polsce nie ma sklepow atmosphere, ale na allegro tych rzeczy jest mnostwo :) az czasem zaluje ze nie jestem w anglii ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zafascynowana na dobre
to jest firma ktorej rzeczy mozna kupic w primarku czyli najtanszym sklepie w Anglii. Ciuchy rozlatuja sie po kilku noszeniach. Warto tam kupowac tylko skarpetki. Reszta do bani. Nie ma sie czym podniecac bo w Anglii to jest najgorszy sklep

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zafascynowana na dobre
W Anglii przecietna koszulka tej firmy kosztuje 3 funty a spodnie 5, wiec nie dziwcie sie ze sa tanie, tym bardziej w ciuchach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie, popieram przedmówczynie.... ciuchy te sa jedne z najtanszych w Anglii, dlaczeo w Polsce glupi t-shirt tej firmy ludzie kupuja za 100 zł nie mam pojecia... widocznie jestesmy na tyle prozni, ze nie wazne co i jakie byle bl to ciuch z Anglii.... ja osobiscie mieszkajac w Manchesterze nabylam pare ciuchow i jestem z nich zadowolona, ale nie ma sie co tymi ciuchami zachwycac bo takich w Polsce jest masa... tam koszulke kupuja za 15 zł w przeliczeniu a tutaj próżni ludzie kupują to czasami i za ponad 150 zł... nie bądzcie tacy próżni....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×