Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Leanne

Bardzo słabe paznokcie

Polecane posty

Dziewczyny kochane, błagam was, polećcie mi coś na moje tragiczne paznokcie.Ciagle się łamią i rozdwajają.Uzywałam wielu różnych odżywek-tańszych i droższych-m.in.Manhattanu,Sephory,Sally Hansen... i nic.Moim pazurkom nic nie pomaga.Dodam,że odzywiam się zdrowo,jesm dużo owoców, dodatkowo biorę polecone przez kosmetyczkę witaminy-Merz Special.Ostatnio wcieram w paznokcie preparat z ateki-taki jakby olejek-Agda.Stosuje się go 3 razy dziennie, wcierając w paznokcie i skórki.Na skórki moze trochę pomógł, ale na paznokcie nic. Poradźcie coś:[beksa}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słyszałam że pomaga moczenie pazurków w roztworze wody z dodatkiem soku z cytryny...ale nie wiem czy to prawda. Koleżanka mi poleciła,bo mam dokładnie ten sam problem:) to zaufana kumpela więc spróbuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskoookaa22
ja wcieram Balsam do paznokci Herba studio- zaw. oliwe z olwek, witaminy i coś tam jeszcze słsyzałam, zeby moczyć z podgrzanej oliwie z olwek merz spezial, skrzyp polny, silica ja sobie chwalę odżywkę złotą SH no nie wiem co ejszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskoookaa22
woda+sok z cytryny? hmm.. a to nie na przebarwienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam naturalnie bardzo długie i mocne paznokcie. zaczęły się rozdwajać i łamać po kilku miesiącach brania tabsów.. wyczytałam gdzieś w necie o odżywce Essence - rewelacja. tylko strasznie ciężko ją dostać - kosztuje ok 10zł za takie małe opakowanie 8ml i dziubkiem - nie ma pędzelka tylko się tym dziubkiem nakłada (coś takiego jak w klejach \"kropelka\" - taki otwór jest). można spotkać w douglasie (w warszawie - w tym na chmielnej, w arkadii nie ma w ohóle na przykład, ja zamaiwam w tym na chmielnej). takie różowe opakowanie, Essence magic nail therapy - ale tę odywkę tej firmy, inne nie są już tak dobre moim zdaniem.. przykładowy link: http://www.ciao.de/Essence_Magic_Nail_Therapy__1856659 polecam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytałam o ten balsam w aptekach, ale nigdzie nie mają. Kiedyś stosowałam taki balsam do paznokci z Sephory i nic nie pomogło. Odżywki tez na nic:( Witaminy biore juz drugie opakwoanie, a chciałabym zaznaczyć, że te Merz Special sa bardzo drogie-około 50 zł za opakowanie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobre są też Nail Teka tylko kosztują (przynajmniej jakiś czas temu kosztowały) ładnie... jeśłi chodzi o essence - zawszee muszę zamawiać bo nigdy w sklepach nie ma, ekspedientki mówią że bardzo szybko schodzi, więc widać nie tylko mi pomaga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ładne szpony
Cześć! Spróbuj żelatyny- trzeba pić na czczo dwie łyżki na pół szkl wody. Smakuje paskudnie, ale draństwo działa, naprawdę. Może też być galaretka owocowa. Polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskoookaa22
ale ta żelatynę na zimno, ciepło? jak pić?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vxdfdx
mi tez caly czas sie rozdwajaly,lamaly i mialam biale plamnki. przeszlam na diete niskoweglowodanowa. nie wystarcza same warzywa i owoce. jadlam bialko, oliwe z oliwek i pomoglo calkowcie. wprowadz jajka,drob i oliwe-zobaczysz poprawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stadko kokosze
pić żelatynę na czczo, moczyć, Boże czego to ludzie nie wymyślą.... Po prostu zacznij jeść odpowiednio dużo białka, może być nawet i galaretka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja jem dużo jajek i drobiu, używam oliwy...I nic:( A bardzo dużo tej galaretki trzeba jeść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stadko kokosze
ile to jest dużo? zresztą galaretka to jest białko, a jeżeli białko nie pomaga no to witaminy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie wiem,wystarczy codziennie jedna miseczka galaretki z owocami? I to moze być taka zwykła,kupna galaretka owocowa,np. Oetkera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×