Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

suzitka

modlę sie o okres

Polecane posty

j.w i oby przyszedl na dniach... i wiecej sexu bez zabezpieczenia nie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak to jest jak dizeci biora sie za Seks:Dmoze to by byla wkoncu nauczka? chyba do czeegos sa gumy?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie dzieci, kochana :) 22 to dzieci? sa sa, mialam nieplodne dni, ale i tak sie boje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fakt, nie skonczyl we mnie \"stosunek przerywany\" ale... no wlasnie zawsze jest te ale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wehehe
Sie nie módl ino leć po postinor :P a jak za pożno to po coś rozkurczowego czy na stawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj jak ja was rozumiem dziewczyny! i jak sie cieszę, że comiesięczne martwienie się już za mną..... :) życze abyś dostała jutro 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostac mam 24, bolaly mnie piersi normalnie, ale schiz schizem :) juz dzieki Bogu mam recepte na tbletki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryska.
Wątpie ze jestes w ciąży i przestan siac taką panike,uprawialiście sex to wrazie co trzeba poniesc tego konsekwencje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia235
suzitka, nie martw się. Ja niedawno przeżywałam coś podobnego, też kochałam się z moim chłopakiem bez zabezpieczenia. Im więcej o tym myślałam tym więcej miałam objawów ciąży - schiza total!!! jak spóźni Ci sie okres (tylko nie 1 dzień, bo teraz przez ten stres może Ci sie spóźnić kilka dni), zrób test ciążowy. Mnie ta sytuacja bardzo zbliżyła do mojego chłopaka i pokazała że jest bardzo odpowiedzialny,bo nie chciał sie od razu wymigać od odpowiedzialności i kombinować. Bądź dobrej myśli, pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smallgirl
ja tez mam ten problem.Ale ja odstawilam tabletki i nie wiem kiedy powinnam dostac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×