Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość latifia

o co chodzi w tej pracy?????

Polecane posty

Gość latifia

Ostatnio przegladajac oferty prac zobaczylam ogloszenie ze szukaja ludzi do naganiania do ksiegarni. Na poczatku zaczelam sie smiac bo naganiac ludzi do ksiegarni??????czy ktos wie o co tak naprawde w tej pracy chodzi i ile mozna zarobic????chyba to zbyt łatwe nie bedzie, wiedzac ze jednak ludzie coraz mniej ksiazek czytaja a po 2 ksiazki w ksiegarni sa drogie. Prosze o wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zafascynowana na dobre
chodzi o to zxe stoisz na ulicy i krzyczysz zeby ludzie przychodzili do ksiegarni. Tragiczna praca dla zdesperowanych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwszy raz słyszę o naganianiu ludzi do księgarni :D Co innego do barów, to normalne (zwłaszcza w miejscowościach turystycznych). No a w tej pracy chodzi by namawiać ludzi by kupowali ksiązki w konkretnej księgarni :P Dla mnie to dziwne ... przecież mała ilość ludzi kupuje książki pod wpływem impulsu ... Z reguły to wygląda tak, że ktoś planuje kupić już ksiązkę w domu ... a później idzie tylko do księgarni ... więc dla mnie ten pomysł jest śmieszny :) No ale idź spróbuj, może będzie to dobra zabawa :) Ja będąc w Hiszpani i naganiając ludzi do barów. Miałem śietną zabawę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość latifia
ta ksiegarnia jest w centrum handlowym wiec jak cos to chyba przed ksiegarnia bym stala bo jak np w deszcz pracowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi sie wydaje ze moze bedziesz stac i po prostu ulotki rozdawac tej ksiegarni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty to chciałabyś żeby ciepło
nie wiało, albo na głowę nie padało. To pewnie praca na zewnątrz z ulotkami reklamującymi jakieś ciekawe pozycje w tej ksiegarni. 5 zł za godzinę rozdawania ulotek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiecie cooo
Dajcie spokój z księgarnią tu facet oferuje raj na ziemi. Tylko chodzisz na spacery jesz i bzykasz sie wieczorem a kasa sama płynie na konto, setki dolarów dziennie i to wszystko po miesiącu pracy- niby... http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3497090

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiecie cooo
Jest tylko coś link nie działa: bezrobotni jak wygląda wasz dzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×