Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zwariowana Żaba

jak wygląda interview do pracy w UK?Interview w agencji

Polecane posty

ja pracowalam przez agencje dwukrotnie - raz w Londynie jako kelnerka a drugi raz w Bristolu jako administrator. najczesciej pytaja o doswiadczenie (nie koniecznie zwiazane ze stanowiskiem lu praca o ktora sie starasz) chca wiedziec jakie sa kontakty z ludzmi, jak rozwiazujesz problemy jesli jakies powstaja w twoim otoczeniu itp. czy pijesz, palisz jestes punktualna. w zwiazku z druga praca pytali o doswiadczenie w pracy w biurze i zrobili mi test z worda, excela i szybkiego pisania. w jednej agencji rowniez dali mi test z angielskiego, gdzie w kazdej linijce byl 1 wyraz napisany w 4 wersjach i tylko jedna byla poprawna. to ze ktos odpada na 1szej rozmowie zalezy tylko od osobowosci aplikanta i jego kontaktu z agentem. jesli ktos jest niepewny siebie, mowi cicho, jest baaardzo niesmialy to ma ciut mniejsze szanse. jednak to nie jest zasada. powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze leciec niestety ale masz przyklad: aproximately, approximately, approximetely, aproximatelly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hello there
ja pracowalam przez agencje 2 razy: raz w recepcji (nie podobalo mi sie) i raz w szkole jako administrator (tu bylo fajnie). Pytania standardowe to: jakie masz doswiadczenie, jakie prace wykonywalas, gdzie chcialabys pracowac, troche opowiedziec o sobie. Dodatkowo, jesli chcesz prace biurowa to test z komputera. Ogolnie zwykle jest bardzo milo w czasie rozmowy, 0 nerwow, trzeba byc milym, usmiechnietym i profesjonalnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×