Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gloria21

BANK MILLENNIUM

Polecane posty

Proszę odpowiedź. Pracuje w instytucji finansowej, zarabiam 1900 netto. Dostałam propozycję pracy w banku Millennium jako konsultant. Nie wiem co zrobić ? Nadmieniam, że w firmie, w której aktualnie pracuję nie mam szans na żaden awans albo rozwój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gzela20
napewno nie zarobisz w tym banku wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TheVil
jednak mijasz się Marshall nieco z prawdą;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pomogliście mi, nadal nie wiem co zrobić. Jedni mówili mi o wyścigu szczurów, drudzy o pracy w dobrej atmosferze, a jak jest naprawdę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TheVil
pod jakim względem M przypomina Ci Citka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TheVil
Gloria najlepiej byłoby gdybyś mogła pogadać z ludźmi którzy pracują w placówce do której masz trafić...czy dają radę z targetami i jaką mają pulę premiową...w mojej placówce mamy 2 konsultantów i mają premie imho baaardzo wysokie... min 5 tyś..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TheVil
tak za hipoteczne i depozyty jest najlepsza kasa:) a jako że hipoteczny w Millennium jest produktem conajmniej niezłym a i SuperDuet święci sukcesy ładnie można sobie pule premiową napompować (a pracuje w nowej placówce o nienajszczęsliwszym położeniu ;/ ); co do premii to faktycznie kiedyś było max 100% podstawy... teraz nie ma górnego limitu:)) ludzie z departamentów się do placówek przenoszą:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×