Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wstyd i obciach

Wstyd i obciach dla dziewczyny to stracić dziewictwo w gimnazjum

Polecane posty

Gość Wstyd i obciach

Zwłaszcza przed 16. rokiem życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosdkshdfvjkhlk
a to niby dlaczego ja miałam 14 lat jak straciłam dziewictwo teraz mam 25 i jestem z tym samym facetem do dzis i jest wspaniale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten typ tak ma
ja mialem 15 a ona 14 jak zaczelismy sie bzykac i tak jest do dzis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reflection123
ja tu zadnego wstydu nie widze pod warunkiem ze sie nie puszcza na prawo i lewo :O czasy sie zmieniaja nie wszyscy traca dziewictwo po 20 :D zreszta nasze babcie tez rodzily w wieku 14 lat i co :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obciach to byc dziewica
po 16-stce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wstyd i obciach
Tylko, że te dzisiejsze młode dziewczyny w wieku 20 lat mają już zaliczonych wielu partnerów seksualnych. Jakie żony potem będą z takich puszczalskich loch?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bcve
czasy sie nie zmieniają.DZiewictwo ciagle jest w cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reflection123
w cenie tak ? tylko niech kotras powie ze jest dziewica po 20 to ja wysmieja a faceci stwierdza ze pewnie taka "swieta" jest. tak sie mowi ze w cenie ale malo ktora decyduje sie dotrzymac dziewictwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mialam 16 lat, teraz mam 19 i jestem z tym chlopakiem caly czas. Zdecydowalam sie na seks bo go kocham, nie puszczalam sie i nie mam takiego zamiaru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam 19... i jak dla mnie nie za wczesnie i nie za puźno... ale to każda dziewzyna decydujesama.. jak chce to niech traci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfasdg
Ja wiem czy wstyd ... Mam kolezanke co miala 14 lat, on dzis jest jej mezem, z tym ze jakos 17 latka zdradzilam go z 6 innymi, bo chciala sie wyzyc, zerwala z nim na ten okres czasu- zabawy, to jest chamowa straszna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wstyd i obciach
Lepsza dziewica po 20, niż taka co w wieku 20 lat miała już kilku partnerów. Jak dziewczyna straciła dziewictwo wcześnie i z tym facetem potem ułoży sobie życie to ma szczęscie i fajnie. Ale jak skończy się to w jej przypadku bujnym i burzliwym życiem seksualnym oraz puszczaniem się i wieloma partnerami to współczuć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×