Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mojeEGOnieznane

Wyznanie czyżby geja?? Szok ...

Polecane posty

Gość mojeEGOnieznane

Jestem w kropce. Zawsze uważałem się za heteroseksualnego mężczyznę. Aż do wczoraj ... Byłem wczoraj w klubie dla gejów. Lubimy tam chodzić ze znajomymi, bo jest fajna muzyka i generlanie spokojna atmosfera. Trochę wypiłem (a może teochę za dużo) i ... no właśnie, znalazłem się w darkroom'ie z pewnym kolesiem. Puściły wszelkie hamulce, aż do końca ... Dziś jestem przerażony. Podobało mi się :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mojeEGOnieznane
nikt, nic?? ktoś miał podobnie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to pewnie coś znaczy
ale po jaką cholerę tam chodziłeś i prowokowałeś? dla mnie to jasne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mojeEGOnieznane
Bo generalnie w klubie dla gejów panuje fajna atmosfera. Taka prawdziwie do zabawy, jak za starych dobrych klubowych lat ... Mam wrazenie, ze wywolalem wilka z lasu, a zaznaczam, ze jestem poukładanym kolesiem z dobra reputacja i trudno jest mi sie w tym odnalesc ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pobratymiec
No ok. A powiedz mi, kobiety Cie nie pociagaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mojeEGOnieznane
Po co mam prowokować?? Nie jestem jakim internetowym freakiem, ktory czerpie przyjemnosc z pisania bzdur na forach ... A kobiety mnie pociągają ... Uwielbiam je wręcz. Tak przynajmniej zawsze było ... A teraz, sam nie wiem gdzie już jestem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mojeEGOnieznane
A reputacja... chodzi o to, ze w pracy i w zyciu ogolnie kazdy ma mnie za hetero. trudno bylo by teraz zburzyc ten wizerunek ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to pewnie jesteś
bi!! ważne abyś był szczęśliwy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pobratymiec
No to popelniles blad...Kazdy czlowiek ma rozne mysli, fantazje itd. nie chodzi tylko o seks, seksualnosc itd, ogolnie. Ale nie warto czasem tego urzeczywistniac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość realnie i politycznie
tos biseksualny i to wszystko,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mojeEGOnieznane
Ale to szok ... nie wiem jak sobie z tym poradzic ... :( Czuje sie jak Dr Jeckyll & Mr Hyde ... :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo durna baba
:) fajnie jest być bi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mojeEGOnieznane
oko saurona jeszcze dzisiaj boli boje sie , bo walil mnie bambo 22 cm pytongiem bez gumy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pobratymiec
Troche inaczej wyglada jak dziewczyna jest bi a troche inaczej jak facet... i z pkt widzenia samego zainteresowanego i ogolnie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mojeEGOnieznane
Bardzo mi zależy na wypowiedzi osob, ktore mialy podobnie ... jak sie z tym odnalesc?? Jest ktos taki z takimi na forum??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na Twoim miejscu martwilabym sie o orientacje, a nie reputacje. Jesli sie okaze, ze jestes gejem to bedziesz zyl jak hetero bo ludzie tak chca? Bez sensu. Nie jestem specjalistka, ale mysle, ze jeste bi. Daj sobie troche czasu, sam sie przekonasz. My na forum nie wiemy co czujesz tak do konca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mojeEGOnieznane
No i po co jakis dzieciak sie podszywa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie łam sie🌻 jestes przerazony, bo to jest cos nowego... inna strona życia... ale to wcale nie musi znaczyc ze jestes gejem... wsłuchaj się w siebie, nie analizuj za bardzo, stało sie.. teraz musisz owrócić do harmonii sam ze sobą, stanu w którym nie beda Cię dziwiły twoje reakcje.. rzemyśl, a w razie czego nie traktuj wszystkiego tak bardzo powaznie i do siebie, nie daj sie zwariować innymi słowy, alkohol, atmosfera, moze zrobiło swoje.. nie wiesz jak bys sie zachował w całkiem innych, codziennych warunkach, spróbuj wsłuchac sie sw swój wewnetrzny głos, mam nadzieje ze przyniesie Ci odowiedź na dreczące Cię pytania🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mojeEGOnieznane
Dzięki za wsparcie !! Doceniam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fuu**
jak tak mozna z pierwszym lepszym,pewnie cos zlapales,meska dziwko...do tego Bi,badz homo,wsio rybka,to nie jest normalne.Kobieta i mezczyna,tak powinno byc,a nie jakies zboczenia,leczcie sie wszyscy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość somebody2lovve
Tak czasami bywa ... Miejmy tylko nadzieje, że nie złapałeś jakiegoś syfa ... i że myślałeś o zabezpieczeniu ... Pozdro!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×