Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przykra sprawa

wargi sromowe

Polecane posty

Gość przykra sprawa

Moim problemem sa wargi sromowe male.Jedna z nich jest dluzsza i brazowa , druga jest rozowa.Bylam u ginekologa i powiedzial,ze to defekt a nie narosl.Krepuje mnie to i nie wiem co robic. Mam wspanialego chlopaka ale wstydze sie przed nim pokazac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalecam wobec powyzszego
seks uprawiac jedynie przyz zgaszonym świetle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupia koza
wal sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrtrrt
mialam to samo - chirurg mi skrócił dłuższą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O_ja_pierdole
a ile masz latek ? jestes bardzo młoda ? jesli tak to może sie zkoryguje z czasem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przykra sprawa
DO rrtrrt Ja tez mysle zeby sie udac do chirurga..Czy zabieg wykonywany jest w gabinecie?Czy wykonuje go chirurg onkolog, czy plastyk?Czy jest to bardzo bolesne?Lekarz zakłada szwy?Z gory dziekuje za informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrtrrt
tak, w gabinecie, zwykły chirurg, nie plastyk (u plastyka zapłacisz ok. 4 tys, podczas gdy ja zapłaciłam 300 zł). Nie, nie jest bolesne - trochę tylko boli zastrzyk znieczulający, bo musi się wbić igłą, ale to jest tylko jedno krótkie ukłucie. Potem nic nie czułam, byłam świadoma, podczas zabiegu wciąż gadałam z lekarzem. Tak, założył mi szwy rozpsczalne i od razu po zabiegu mogłam wrócić do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrtrrt
to w sumie nie jest organ, więc jakichś wielkich przygotowań nie ma :) (mi to zrobił od razu jak tylko do niego pojechałam, weszłam, powiedziałam co mnie trapi, on powiedział że akurat ma 1,5 godz wolnego i zrobi mi zabieg od razu) - to tylko mały płatek skóry :) i po wszystkim, jak znieczulenie przeszło też nie bolało, może ciut swędziało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrtrrt
w sumie to machnął mi skalpelem przy okazji łechtaczkę, trochę wygląda to teraz śmiesznie ale co tam i tak jej nie używałam a od razu 2 kilo mniej za jedyne 300 złotych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×