Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Stokrotka_20

DOBRE RADY DLA WYJEŻDŻAJĄCYCH DO UK DO PRACY!

Polecane posty

Mój chłopak we wrześniu wylatuje do Wielkiej Brytanii do pracy, będzie pracował na budowie. Może macie jakieś dobre rady?? Co ze sobą zabrać, na co uważać na miejscu?? Z góry dziekuje za odpowiedzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poszukaj sobie
innego chłopaka, bo facetom w Anglii zupełnie odbija. Nie na początku, bo wtedy są bardzo stęsknieni i kochający, ale po jakimś czasie kasa uderza im do głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość D H L
te dziadostwo co napisalo wyzej to bzdura. Rady? hmm by uwazal na polakow bo moga go wykiwac niec sie tego bardzo pilnuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet londyn
tak,bedzie zarabial 6/h na budowie i kasa mu udezy do glowy?? chyba jej brak. Ale napewno poczuje wolnosc,ty zreszta tez,bedziecie do siebie dzwonic ,sciemniac cos nawzajem,predzej czy pozniej musicie byc razem bo inaczej szlak trafi wasz zwiazek.Zdrada bedie tylko kwiestia czasu,jedynie mozesz sie pocieszac tym ze Polacy nie sa za przystojni i nie maja powodzenia,no jak jakas sie mu trafi to nie odmowi,taka juz meska natura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LALALALALALAL
To nie prawda ze kazdemu chlopakowi za granica odbija. moj jest juz ponad rok w UK i nic mu nie odbilo. Jest nawet 1000 x lepiej w naszym zwiazku niz dawniej. Ale dobrze ze juz to sie konczy i za kilka dni do niego lece i juz zawsze bedziemy razem. A co do dobrych rad, to niech Twoj chlopak uwaza na Polaków, oni sa najgorsi. Nie mowie ze wszyscy, ale jest wielu cwaniaczkow, ktorzy tylko czekaja aby "pomoc" tym ktorzy przyjechali po raz pierwszy. Pozwodzenia dla chlopaka. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dallajlamka
a moj chlopak za granica poznal mnie, a mial dziewczyne w Polsce, ale calkowicie ja olal, na poczatku nawet nie mialam pojecia o jej istnieniu, gdyby nie lzawe listy jakie zaczely przychodzic i to jak juz zamieszkalismy razem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anglik
ahh niech trenuje robienie klocow na klate... to bardzo wazne!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie kazdemu facetowi odbija bardzo mi przykro ze musze rozczarowac :P ale co do polakow to rada jest jak najbardziej ok - zaden anglik cie tak nie wykiwa jak polak, bo polacy tylko patrza na siebie i zadko kiedy pomagaja innym ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×