Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

devil69

WRESZCIE ZDALAM EGZAMIN NA PRAWKO!!! MUSZE SIE POCHWALIC p

Polecane posty

Gość mizerota
gratulacje! to teraz trzymaj kciuki za mnie. bo to już za trzy dni. pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z maluchami jest fajnie
Gratulacje 🖐️ To dokąd teraz pojedziesz? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gratulacje i ode mnie
:):) mnie udało się za 3 razem:) < jupi >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za 4!!! Pierwszo zrobie samochod :) (tlumik trzeba kupic) A potem na urlop smigam na Mazury :) Bede trzymac paluszki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I w ten oto sposob na droge wyjezdza kolejny babo-pseudo-kierowca, ktory egzamin ledwo ledwo za 4 razem zaliczył. Stajesz sie potencjalnie niebezpiecznym użytkownikiem drogi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gratulacje i ode mnie
zdałam egzamin niedawno, jeszcze auta nie kupiłam,ale faktycznie..na wakacje to ja sama nie pojadę:( bo się po prostu boje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z maluchami jest fajnie
Facet --> odczep sie z łaski swojej od dziewczyny, doświadczenia nabiera się z czasem. Najwyżej będzie jechała powoli :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pizdu pizdu a ja cie poslucham. Uwiez mi, ze ten co nie zdal za pierwszym nie znaczy, ze nie umie jezdzic. I tak samo ci co za pierwszym zdali czasami nie potrafia jezdzic. Madry bo sam zdal za 1. Ale ja znam ludzi, ktorzy pozdawali za 3 lub 4 a sa swietnymi kierowcami. A np. moja bratowa zdala za pierwszym, ale nie jezdzi bo mowi ze ona wie ze nie umie. Miala poprostu ogromne szczescie. Teraz sie uczy powiooskowych drogach, z prawkiem w portfelu. Twoj tok myslenia mnie dobija.... Baba za kierownica.... Ble

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ten sposob taka zawalidroga wywołuje kolejne niebezpieczenstwo. Jadac 60 na drodze z ograniczeniem 90 przy duzym natęzeniu sprawia, ze za nią zaczyna sie tworzyć piękny wężyk samochodow. Teraz niech na droge wyskoczy kot, ona da po hamulcach i od razu samochody za nią złożą się jak harmonijka ... :\\... ps. mam podły nastroj..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie nie chodzi mi o \"baby za kierownica\"... bardziej dziwie sie ludzią ktorzy mają fure za 150.000 zł... a jezdza 60 km/h ... poza miastem... Takich to od razu bym zamykał w areszcie... grrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moze ci co zdali za pierwszym sa niebezpieczenstwem na drodze bo mysla: Za pierwszym razem zdalem umiem jezdzic i szaleje po ulicach. A ten co kilka razy oblal jest bardziej ostrozniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet taki se - poprawiam
ludziom*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z maluchami jest fajnie
Też mam podły, więc łączę się w bólu 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kto powiedzial, ze ja bede jezdzic 30km/h. Sorry. Mnie tez wkurzaja tacy ludzie. Ale to chyba nie osoby hamujacej wina ze mu w dupsko wjechano. Tylko ten co jechal za nia za blisko. Logicznie. Nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z maluchami jest fajnie
Devil --> ja to powiedziałam, ale w formie żartu, nie chciałam nikogo urazić. Ehhhhh ide sobie... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×