Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

take1911

Ciaza w wieku 22 lat? dobra pora????

Polecane posty

Gość yhm raczej
tyle odwagi, żeby spieprzyć dziecku życie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Struna 50
No! A dziecku naprawdę bardziej potrzebna jest miłość i uwaga rodziców nawet w niedostatku niz luksusy i brak zainteresowania rodziców. koniec kropka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma tu takich
nie dyskutuj z nimi nawet szkoda twego czasu idz sobie z chłopakiem na spacer nie słuchaj juz tych materialistek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spiepszyc?????? a co ja po to chce rodzic dziecko aby jemu spepszyc zycie?????????? zastanowcie sie co wy gadacie!!!!!!!!!! durne idiotki!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro jesteście zdecydowani i gotowi na dziecko, to po co zakładałaś ten temat? Zapytałaś \"Ciaza w wieku 22 lat? dobra pora????\" dostałaś odpowiedź. No i sama napisałaś \"nie wiem czy w takiej sytuacjki dziecko to dobry pomysl\", więc czemu tak wściekasz się jeśli ktoś Ci odpowiada, że to jednak zły pomysł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie gdyby moj facet to przeczytal to chyba wpadlby w histerie,naparwde patrze ze z wami daremna gadak jest naparwde NIE MA TU TAKICH to moj e mail take191@tlen.pl odezwij sie jagbys chciala pogadac bardzo dziekuje za tak mile wypowiedzi,jestes cudowna mam i zona napewno:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma tu takich
idz juz i nie denerwuj sie tymi zazdrosnicami bez szans na dziecko albo sa bezpłodne albo tak brzydkie ze nikt nie chce ich "puknac" ale z pewnoscia maja mieszkania i to ich jedyny plus papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzidzia a co to
dziecko kichnie a ta zacznie je wyzywać od idiotek :o pytasz to masz odpowiedź! i sama jesteś durna idiotka jeśli już zaczęłaś nas obrażać :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczesliwa 24latka
nie rozumiem sensu topiku, skoro oburzasz sie na opinie sprzeczne z Twoim pogladem. Zapytalas, odpowiedzialam. I tyle. Po co w ogole zakladac taki temat?? Skoro i tak masz juz plany zajsc w ciaze, a pytasz obcych ludzi, to jest wg mnie niedojrzale i dziecinne. I nie zgodze sie, ze siedza tu same zazdrosnice, ktore nie maja wlasnego zycia. Po prostu wyrazilam swoja opinie i nikogo nie obrazilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma tu takich
jasne ze jestem super ale tu mnie nie lubia :P bo z reg€ły mam inne od wiekszosci zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu pisały tylko skrobanki
tzn te co są za aborcją, albo juz są po zabiegu. Ja mam synka ma 2 latka.......... do tej pory ja i mąż byliśmy nienormalnie zapatrzeni zakochani w sobie. Wpadliśmy(mamy po 21 lat), bałam się, bałam się że ja zejdę na dalszy plan, że nie będzie mnie mój mąż juz tak adorował, kochał, pożądal.... kurcze... brak słów... nasze dziecko to CUD!!! OBOJE ODDALIBYŚMY ZA NIEGO ŻYCIE bez namysłu w każdej chwili jest nam we trójkę cudownie na świecie nie mamy kokosów, ale już myślimy (na razie tylko myślimy i marzymy) o rodzeństwie dla NIEGO JEŚLI jesteś gotowa : to jestem pewna że DZIECIĄTKO da Ci tyle szczęścia co nam (bo więcej chyba się nie da) życzę powodzenia i pozdrawiamps. nie słuchaj tych chorych egoistek dla ktorych liczy się tylko kas, sex, przyjemność, a dzieckoto tylko płód- wg. nich godny tylko aborcji....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idiotki z was i wpsulczuje waszym dziecio bo zawsze dla was wazniejsze beda PIENIADZE a nie one narazie durne baby!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczesliwa 24latka
do autorki: po Twoich wypowiedziach widze, ze jednak nie doroslas do bycia matka!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TY PISALY TYLKO SKROBIANKI- powiedzialas piekne slowa zycze tobie wielkiego szczescia i bardzo dziekuje za wsparcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja po twoich widze ze jests puszczalska!!! jak mozna kogogos ocenic po kilku zdaniach????? puknij sie w leb!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczesliwa 24latka
no tak, wszyscy, ktorzy maja takie zdanie co Ty, sa cacy, a inni to bezduszne aborczynie, ktore nie maja serca i uczuc!!! ZERO samokrytyki, dziewczyno!!!!!!!!!!!! Dziecko z Ciebie i tyle!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzidzia a co to
matko co za dzieciak z Ciebie :o wścieka się jak "dzidzia" gdy się weźmie jej cukierka, a i nie zapomnij o kupnie słownika ortograficznego, skoro nawet nie umiesz przepisać poprawnie słowa, które zostało użyte wyżej :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczesliwa 24latka
a z czego wnioskujesz ze jestem puszczalska???? Wiesz co, zal mi Ciebie, naprawde, weszlam tu, zeby wyrazic swoja opinie, a Ty od razu z takimi tekstami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta M.
take1911, nie przejmuj się tak, nie podejmuj dyskusji jeśli masz swoje zdanie i swoje plany. Jesteś pewna tego co chcesz i fajnie :) Nic nikomu do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzidzia a co to
to po co pyta skoro nikomu nic do tego :o ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ty nie umiesz czytac!!!! pisalalam juz ze nie zwracacm uwagi czy robie bledy czy nie,nie jestem w szkole,a ty jedno co potrafisz to PISAC i tym sie zajmuj bo na matke i zone to napewno sie nie nadajesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta M dziekuje:-) a te inne idiotki bardzo mnie wzburzyly sa naparwde jak ...... nie bede juz urazac nikogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzidzia a co to
uuu a Ty za to doskonale, mężuś będzie miał prywatną kuchareczkę, nianię, sprzątaczkę i co jeszcze :o pytasz, to licz się z krytyką :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzidzia a co to
już wystarczająco uraziłaś :o nie zadawaj pytań, skoro nie potrafisz zachowac się jak dorosły człowiek, i przyjąć krytyki :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta M.
Nie wiem po co pyta, o tym nie pisała :o Wydaje mi się, że poprostu chciał się tym z kimś podzielić ale użyła złego tytułu tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczesliwa 24latka
bo na tym forum to jest zasada, ze ten, kto ma inne zdanie niz autor topiku jest od razu zjechany:O to po co tyle pytan????????? Brak logiki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a po co jest zona???? po co ludzie sie pobieraja? aby tworzyc rodzine,miec dziecki,a ty co jestes prywatna prostytutka bo tylko sex uprawiasz ze swoim facetem,i jeszcze jedno u mnie nie ma ze ja sprzatam,gotuje itp,wszytsko robimy razem,niestety to cyba ty jestes kuchareczka bo u mnie bywa i tak ze ja leze a narzeczony pieze,gotuje itp,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MARTA M masz racje,chcialam z kims o tym porozmawiac kto mnie nie zna i nie bedzie patrzec na mnie jak na swoja kolezanke,czy siostre,chcaialm opini obcyhc mi ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorki topicu
wiesz co, to nie jest dla ciebie dobry czas na dziecko. nie chodzi o to, ze to nieodpowiedzialne, gdy maz nie ma legalnej pracy. ale o to, ze ty zwyczajnie do tego nie dorosłaś. jesteś dzieciakiem, co widać po twoich postach. Dorośnij, apotem zacznij myślećo DZIECKU, nie dzidzi :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczesliwa 24latka
no i dostalas opine calkiem ocbych ludzi. A ze sa inne, niz oczekiwalas, to powinnas sie z tym liczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×