Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dziaruum

Zdarza się u was pierdzący odgłos z cipki?

Polecane posty

Gość jak ktoś napisał
moze miec to miejsce przy pozycji Na pieska ;) Mnie zdarza się to dosc czesto, na poczatku byłam nieco zdziwiona, ale gdy sie zorientowałam, ze to tylko powietrze było juz ok :) To normalne i nie ma co z tego robic sensacji :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha83
też tak miałam:) ale to normalne , bo nabieramy powietrza do środka i uwaga:) da sie nad tym panować.Panie trzeba ćwuiczyć mięśnie Koegla:) każdy facet bedzie zaskoczony i to miło z tego pierścienia wokół członka.Mój jest hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha83
im mocniej sie zaciśnie mięśnie tym bardziej kontroluje sie dopływ powietrza dio środka, Ale faktycznie na pieska trudniej hahaha ale klimat jest przy tym wszystkim taki że wow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiuula25
mojego moje cipkowe baczki podniecaja- serio i jest podczas sexu jak w transie i krzyczy wiecej ich i glosniej :) nie mam tego za kazdym razem, ale czesto:) tez sie wstydzilam na poczatku:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak miałam
jak nogi mi kochany mocno do góry podniósł i przycisnoł sie do mnie i usłyszałam pierdzenie cipki az mi wstyd było i odrazu nóki płasko na łózku połozyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cipkopierdki - hehe jaka nazwa:D no u mnie to tez sie zdarza w pozycji na pieska a tez czesto kiedy ja leze ale nogi mam przy glowie, chyba wiecie o czym mowie:P tez na poczatku myslalam ze to nie z cipki ale te z cipki sa inne niz z d..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×