Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość anonim

SPRZEDAM SUKNIE ŚLUBNĄ SALONU CLASSA - Żywiec!!!!!!!

Polecane posty

Gość anonim

Witam wszystkich serdecznie! SUKNIA ŚLUBNA Z SALONU CLASSA Rozmiar 38/40, wzrost 169 cm + obcas 4,5-5 cm. Sukienka jednoczęściowa z trenem w kolorze jasne ecru, wykonana z organdyny z satynową halką oraz rękawem z koronki, bez koła, jedynie na halce, pięknie się układa. Gorset przyozdobiony koronką taką samą jak rękaw, natomiast spód gładki swobodnie opadający i lekko falujący na dole. Gorset zapinany z tyłu na zamek, który jest zakryty imitacją małych guziczków powleczonych organdyną. Sukienka w stanie idealnym, pięknie eksponuje figurę, tren podpinany jest w wygodny sposób od wewnętrznej strony halki, co lekko unosi tył sukienki w trzech miejscach (możliwość założenia na palec gdyż specjalnie w tym celu została wszyta efektywna pętelka). Bardzo skromna, a zarazem oryginalna, założona tylko przeze mnie (jestem pierwszym właścicielem - szyta w salonie na wymiar w bieżącym roku, gdyż ślub brałam w czerwcu). Mogę przesłać zainteresowanym zdjęcia na adres e-mail. Dodatkowo możliwość zakupu kamizelki i musznika Pana Młodego dopasowanych do sukni w cenie 100 zł (założona 1 raz w stanie idealnym!!) Cena 1 000 zł (możliwość negocjacji). Sukienka wyprana, bez śladów użytkowania, gotowa do włożenia Do obejrzenia i odbioru osobistego w Żywcu, preferuję raczej odbiór osobisty. Kontakt 0 664 736 550 e-mail: slubna.suknia@wp.pl GG 5982705 Wszystkim zainteresowanym mogę posłać fotki na maila. ZACHĘCAM DO OBEJRZENIA ORAZ ZAKUPU!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×