Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Chcę sobie dorobić ...

LG Biskupice Podgórne - pracował ktoś ???

Polecane posty

Gość Chcę sobie dorobić ...

Witam, jestem z Wrocławia i chcę iść na miesiąc do pracy na wakacje. Słyszałem, że bardzo dużo osób potrzeba do LG, i że dają niezłe pensje (tzn. 1300 zł brutto - ale ja jestem nauczycielem, więc dla mnie i to jest sporo ;-) ). Podobno zatrudniają wszystko, co się rusza i na drzewo nie ucieka - jak dla mnie ideał ;-) Chciałbym jednak wiedzieć jeszcze parę rzeczy: czy na taśmie produkcyjnej się stoi, czy siedzi; czy są jakieś przerwy, a jeśli tak, to ile ich jest, jak długo trwają i co jaki czas? Z tego, co się orientuję, pracuje się w systemie koreańskim, tj. 60 h tygodniowo, czyli 6 dni po 10 godzin. Jeśli to praca siedząca, to dam sobie radę. Proszę o wszelkie informacje na temat tej fabryki - chodzi mi przede wszystkim o stanowiska na produkcji. Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stoi się na tej taśmie
http://miasta.gazeta.pl/wroclaw/1,35769,4121979.html?as=1&ias=3 Ale robota lekka, - np. wtyka się kabelek do 2 gniazdek, 1000 telewizorów na zmianę, czyli nawet zakładając te 8 godzin na zmianę wychodzi jakieś 28 - 29 sekund czasu na wetknięcie tych kabelków. Szybka, lekka robota - tyle, że trzeba cały czas stać :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×