Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arkadio

haloooo tu baza EAST MIDDLANS... U.K.

Polecane posty

Witam rodakow z east middlans... jest ktos z forum z east middlans? i czy sa jacys slazacy w east middlans? :) wpisuje sie i pokazie ile jest rodakow w East Middlans :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestem z East Midland ale ci pomacham 🖐️ bo masz ladna stopke. moze jakies zdjecie dorzucisz??? wczoraj widzialam swietna 156 an autotraderze, niestety juz sprzedana :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ups ale dalem byka w Middlans... mialo byc Midlands... trudno ;))) o 2 wnocy sie myli po 10 godzinnej pracy ;)))) valeriana... lubisz Alfy? :) ja zbieram na 156 :) moze sportwagon :) sie zobaczy ;)) chwilowo nie ogladam ogloszen itp bo spac nie bede mogl ;))) wczesniej mialem 33 :)) postaram sie pozniej podac linka :) pozdrowka dla Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja osobiscie wole BMW ale moj maz jest fanem Alfy podobnie jak Ty. jednak ostatnio widzialam taki model ze moze nawet dalabym szanse tej Alfie. moj maz tez choruje na sportwagon. wieczorem wkleje ci linka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tutaj sa nasi faworyci. na razie szukam czegos taniego do nauki jazdy. jednak troche szkoda byloby zarysowac cos takiego http://atsearch.autotrader.co.uk/www/cars_search.jsp?searchform=&modelexact=1&lid=search_used_cars_full&photo=1&state=block&sort=3&hassearched=Y&make=ALFA+ROMEO&min_pr=75&source=0&model=ANY&max_pr=6000&miles=1500&agerange=&mileage=&postcode=bs37+5xh&variant=&bodyid=0&trim=&fuelid=0&colour=2&transmissionid=0&keywords=red+leather&ukcarsearch_full.x=43&ukcarsearch_full.y=10 podoba mi sie model 3 i 4 na tej stronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie z Middlans.. ale z PL pochodzisz niedaleko ode mnie wiec macham :):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
valeriana ---- > piekneeeee cudaaaa :) ahhh jedna 147 ladna jest, ciemne szybki rok 2002 Lusso z czerwona skora w srodku .... az sie rozchorowalem jak patre na alfy ... ale w styczniu czy lutym juz sobie zapodam wlasnie alfinke Polecam Ci Alfe Twoj maz pewnie tez :) to samochod z charakterem i ma dusze :) ahhhh I co dobre ceny tutaj naszych kochanych alf nie sa drogie... np ta 147 z czerwona skora z roku 2002 2.0 TS za 4 tys funciakow :) Zauwazylem ze duzo to 2.0 silniki :) chyba angole nie lubia duzych jednostek :) Nawet jak by palila 16 na 100 to bym ja kupil .... :) Choc bardziej wlasnie odpowiada mi 156 Sportwagon :) wiecej miejsca ma i wogole :) Raz mialem okazje posiedziec w salonie we wszystkich alfach (kazdy model) in germany na przenetacji nowej alfy 159 :) Ma Twoj maz np gg albo cos?:) Pozdrowka martik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maz nie uzywa gg ani nie udziela sie na kafe. jednakze powiedzial ze jesli pojawi sie temat poswiecony wylacznie Alfom, to sie chetnie dolaczy :) jedyne co mnie martwi, w swietle planow posiadania Alfy jako jedynego auta, jest fakt, ze nie jest to najbardziej niezawodny samochod i nawet milosnicy Alf to przyznaja. ale wiadomo milosc jest slepa. moze masz jakies wiarygodne zrodla na ten temat? sugeruje rowniez zalozenie nowego topicu, bo ten mocno zbacza z tematu 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
valeriana nic sie nie martw kup to cudenko o ktorym marzysz... moze bedziesz miec szczescie i bedzie dobrze chodzic, nie - sprzedasz i kupisz inne czyli dokladnie tak jak tu wszyscy robia... :) zmienianie auta raz na pare latek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam wszystkich topickowiczow 🖐️ Arkadio zyjesz jeszcze? p.s. chyba nie powinnam byla wklejac tych linkow z Alfami. teraz pewnie pracuje od switu do nocy, zbierajac na auto :( co ja zrobilam 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi zyje jeszcze ;))))) sorki ze sie tak dlugo nie odzywalem ale ostatnio zapracowany troszke bylem ;P hihi taaak zbieram na alfe ;)))) ale robie teraz max 10h ;))) wiec tak wytrzymac do stycznia to juz sie kupi alfinke ;))) valeriana zaloze w razie czego nowego topica, umiescic go w dyskusji ogolnej? bo tu raczej nie trafilem na dzial np z motoryzacja czy hobby czy cos podobnego :| Linka juz znam ;) ale mimo tego dzieki za podanie ;)))) Pozdrowionka 4all

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, mysle ze mozesz zalozyc temat na ogolnym, tam jest wszystko :) my na razie bijemy sie z myslami co kupic, ale chyba znowu bedzie to BMW. jakos mamy wieksze przekonanie do tej marki. Alfa bedzie drugim autem w przyszlosci. a zastanawiales sie nad kredytem? dlugo masz juz konto? mi po 8 m-cach Barclays przyznal kredyt, wiec troche poszalejemy z wyborem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnaCrazy
Siema!!! Ja tez W East Midlands utknęłam...i to raczej na dłużej...może trzy latka...ojojoj ale dłuuugo:-( A wam jak się tutaj podoba??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
valeriana -- > to jednak BMW ;)) w sumie tez nie jest zle, no ale ja wole zdecydowanie alfe:) hmm kredyt... chwilowo musze sobie darowac :|, najpierw musze troszku poszparat w polsce a potem sie pomysli :), kupil bym juz za 3 msc ale moja Zonka przyjezdza do mnie na stale wiec wydatek bedzie na meble itp itd, bo narazie co swoje mam to materac i akcesoria do jedzenia;)) a jak wyglada no oprocentowanie itp itd? ja mam konto 9 msc w Lloyds :) jaka bmw macie zamiar kupic?:) podaje linka do strefy makaronow :) i nie tylko :) http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3507222 AnaCrazy --- > witej ;))))) w sumie east midlands mi sie podoba :) jakos spokojnie :) a w jakim miescie mieszkasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jednak BMW. wolimy miec samochod niezawodny, a Alfy chociaz piekne to raczej nie sa najlepszym wyborem pod tym wzgledem. myslelismy o w miare nowej 3 ale 5 tez nie pogardzimy. bardziej chodzi nam o dobry rocznik i koniecznie disel. obecnie mamy 5 troche duza ale da sie przyzwyczaic. niestety jest z automatyczna skrzynia biegow wiec chyba domyslasz sie co jest glownym powodem sprzedazy :) co do kredytu to smieszna sprawa. oboje mamy konto w Barclaysie (przeniesione z NatWest) ok 8-9 mcy. moj maz zarabia 1.5 raza tyle co ja i jemu przyznali kredyt na 6 tys oprocentowany 24.4% a mi 10tys na 16%. ciekawe co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bmw to tez nie jest zle :) duzo opini slyszalem i wlasnie jest niezawodne co daje plus... nie wiem jak w przypadku nowych modeli, ale bmw lubi sie duzo napic Pb :) dlatego daje minusa za duze chlanie ;)) ale tak to mi sie tez podoba :) . Nie wiem jak w przypadku diesla, tzn zuzycie paliwa :) nooo automatic to nicht gut ;)) no no z tymkredytem to nie tak zle i ciekawe.. Twoj maz zarabia wiecej i mniej przyznali a Tobie na odwrot :) powodzenia w wyborze nowej BMW :) czekam koniecnie na jakies fotki jak to mozliwce :) bo jestem ciekaw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, z tym wyborem to jeszcze moze byc roznie, bo wlasnie maz wpadl na pomysl zainwestowania pieniedzy z kredytu w ziemie oczywiscie w kraju :) wiec jesli sie tak stanie to chyba zostanie nam kupic tansza Alfe :( jak cos kupie to wkleje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myslalam, ze jakis fajny topic o east midlands a tu rozmowa o samochodach :/ ps. mieszkam w east midlands i ze slaska tez jestem choc z tej chwili w rosji :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
valeriana --- > to czekam ;)) cioccolata --- > tak sie zlozylo i o samochodach sie rozkrecilo ;) malo osob jest z east midlands i nie ma tak cosik pisac :) w east midlands jest fajnie ;P .... z jakiej miejscowosci ze Slaska jestes? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×