Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zdegustowany Polak

Czy wszystkim Polkom odbija?

Polecane posty

Gość Zdegustowany Polak

Hej mam dwie znajome Polki ktore odkad sa z angolami poprostu oszlalay. Teraz sa angolki pelna geba. Do niedawna angole byli dla nich zwyklymi szmaciazami niedomytymi teraz to my Polacy jestesmy bee a angole cacy. Co najciekawsze przez poczatkowe stadium dopoki sie nie dopadly do jakiejs kasy angola to chodzily z debilem i brudasem angielskim. Teraz nagle z dnia na dzien angole sa cudowni i super bo troche kasa sypneli i za pare rachunkow zaplacili. Rozumialbym gdyby ich stosunek sie zmienil pod innym wplywem np milosci ale to czysty biznes. I teraz to my polacy jestesmy szmaciarzami debilami i skunskami.Tez sie z czyms takim spotkaliscie?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuufff dobrze ze ja taka nie
jestem, wiec nie wszystkim, bez obaw!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty
prymityw jestes i takie masz towarzycho to sie nie dziwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona2007
a ja dzis jechalam w metrze z polkimi "burakami", rozmwiali tak glosno, ze caly przedzial ich slyszal, a rozmowy typu: "ty...nie wcinaj sie tak!!"( na miejsce siedzace) "ostatnio to nawet jednej starej nie ustapil" " ta to dopiero duuuuza" ( o pasazerce, ktora wlasnie wsiadla) "a)komus sie tutaj nie podoba"( dwaj faceci mieli troche dosc tych wrzaskow) b)"a ..tym ciapkom..gowno ich to obchodzi" itd... nie dziwie sie , ze Polki leca na Angoli, byle tylko nie spotykac sie z Polakami-burakami... Czasem wstydze sie, ze jestem Polka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdegustowany Polak
No ok rozumiem ze nie chca spotykac sie z polakami ich sprawa tylko czemu najpierw wszem i wobec obwieszczaja swiatu ze to sa glupie dupki (delikatnie to ująlem) a jak angol sypnie kasa to juz sa wniebowziete jaki to cudowny czlowiek...chodzi mi o to ze jest tyle fajnych i madrych Polek a takie puste materialistki psuja opinie innym. A potem slysze w pracy od kolegow angoli ze Polka to glupia pusta dupa ktora za kase zrobi wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz, jak one na poczatku rzucaly takie teksty o Anglikach, to teraz rzucaja o Polakach, taki typ czlowieka, ktory operuje stereotypami i na podstawie kilku znanych osob obraza caly narod. Ty tez tego nie rob. oczywiscie, ze nie wszystkie Polki sa takie. Osobiscie nie nazwalabym Anglikow - \"Angolami\", a kazdego Polaka - \"burakiem\". Jesli juz sie wypowiadam, to o jednostce. A odbija najbardzioej tym, ktorzy do tej pory niewiele swiata wiodzieli i zachlysneli sie nowoscia ;) I nie wiedza jak sie do niej ustosunkowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mercimerci
Nie zachwycam sie Angolami, ale Polacy obcokrajowcom do piet nie siegaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uwazam, ze niektore Polki na pewno leca na kase chociaz sie do tego nie przyznaje (malo kto sie do tego przyzna, bo nie ma czym sie chwalic). Zreszta w niektorych przypadkach moze im chodzic o pokazanie sie z angolem a takze podszkolenie sie w angielskim. Plus anglicy czesto prawia komplementy oni sa z natury troche \'nieszczerzy\' i nigdy sie nie przyznaja jak cos jest nie tak ..wszystko jest \'brilliant\' i zawsze dobrze sie czuja. Polacy tylko narzekaja i mam tu na mysli zarowno mezczyzn jak i kobiety. Mozliwe ze niektore kobiety nie znajac na poczatku mezczyzn tej narodowosci i generalizujac mogly miec o nich zle zdanie. Zwlaszcza jak sie jest uchodzca i sie zaczyna od pracy w barze a potem przenosi sie do biura towarzystwo sie zmienia i zmieniaja sie tez opinie ludzi. Inaczej moga sie rowniez zachowywac ludzie z wioski inaczej z miasta. Mysle jednak ze wieksza czesc dziewczyn i tak wybierze Polakow bo sa przystojniejsi, chyba ze na stale osiedlaja sie na wyspie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwertyfrog
Tekst, ze Polki leca na kase wymyslili sfrustrowani Polacy, nie mogacy znalezc sobie dziewczyny. Chyba ze mowimy o tandetnych blondynach po solarce, ale nich nie warto nawet gadac. To normalne, ze zaradni przedsiebiorczy faceci pociagaja kobiety, ale to jest tylko jeden element ukladanki. To tak jakby sie dziwic, ze faceci nie leca na brzydule. Niestety ale jezeli chcecie zainteresowac swoja osoba Polke musicie sie zmienic, bo nie wiem dlaczego Polacy mysla, ze wystarczy, ze SA i to wszystko. Mezczyzni na zachodzie okazuja szacunek swoim kobietom i to jest ich najwiekszy plus. Jak raz posmakuje sie prawdziwej czekolady, to nie bedzie sie chcialo juz wiecej jesc produktow czekoladopodobnych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość londoner
do dziewczyny co slyszala Polakow w metrze: jak jzu zalapiesz troche angielskiego i wpadniesz w brytysjkie srodowisko to przysluchaj sie co oni mowia o Polakach i innych emigrantach. A juz napewno nie chcialabyc zroumiec w metrze punjabi czy urdu,wtedy bys sie dowiedziala co ta kolorowa masa o nas mysli. I jak ci wstyd ze jestes Polka to sie zrzeknij obywatelstwa,ja jestem dumny skad pochodze. A w odpowiedzi na pytanie,to nie tylko Polkom odbija,odbuja kazdej dziewczynie co cale zycie nic nie widziala a tu nagle przystojniak z Turcji obdarowal ja podrobionymi perfumami i przewiozl stunigowanym starym BMW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystkie kobiety
lecą na kasę tylko nie wszytskie się przyznają :P Nawet jak dziewczyna mówi że forsa nie ma dla niej znaczenia to i tak bardziej woli faceta przy kasie i którego stać na różne rzeczy :classic_cool: Ale spoko, nie tylko Polki lubią pieniadze :classic_cool: Wszytskie takie są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystkie baby leca na kase
czy to Chinka,Polka czy Arabka kazda woli tego bogatszego i przystojniejszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A po co biedaka utrzymywać
Czemuś biedny boś głupi, czemuś głupi boś biedny:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze to zycze wszystkim zeby sie dokladniej rozgladali zamiast generalizowac. zwlaszcze podoba mi sie stwierdzenie ze Polki leca na kase. tak, tak, zwlaszcza te ktore przyjechaly tu ze swoimi chlopakami/narzeczonymi, i ktorych musialy utrzymywac przez pierwsze miesiace, bo panowie przezywali szok jezykowy. ta sie dziwnie sklada ze znam kilka takich przypadkow. zabawne tez ze nie kopnely w tylek swojego niewydarzonego faceta bez pracy i nie polecialy na bogatych Anglikow bo przeciez takiego mozna znalezc w pol godziny jak sie chce... a moze to tylko ja obracam sie w takim niewydarzonym srodowisku naiwnych Polek z uczuciami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzeczydelko
Zalosne jest to ze niektore Polki zadaja sie z Anglikami dla pieniedzy. jak kogos w tym kraju nie stac na to zeby na siebie zapracowac, kupic dobre perfumy czy odlozyc na samochod to NIC soba nie reprezentuje. Ale czy warto na takie NIC zwracac uwage??? Co do Polakow - jesli dalej bedziecie sie zachowywac tak jak obecnie to nawet takie NIC sie na was nie obejrzy, choc bedziecie machac 50-cio funtowka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona2007
do londoner..Po pierwsze)wyobraz sobie, ze znam angielski bardzo dobrze i rzadko sie zdarza abym slyszala inne nacje obgadujace TAK GLOSNO innych.. po drugie ja nie mowie, ze wszyscy sa burakami i napisalam, ze CZASAMI wstydze sie, ze jestem Polka..a ty widze,ze juz sie LONDONEREM zrobiles...taka duma z bycia Polakiem... po trzecie) NIE KAZDEJ dziewczynie odbija..ja na prezenty nie lece a wrecz nie lubie dostawac prezentow od facetow, ktorych malo znam i wiem, ze takich kobiet jest wiele..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona2007
A poza tym mnie nie interesuje co inne nacje mowia o nas, za to interesuje mnie zachowanie Polakow, bo jestem jedna z nich i bardzo chcialabym ,abysmy wypracowali sobie dobra opinie..ale niestety kilku takich "burakow" psuje nam ja...a mowiac "inni tez nas obgaduja" -to nie jest usprawiedliwienie..Jak inni beda siusiali w metrze to ty tez???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwertyfrog
Widze, ze frustracja Polakow powoli siega zenitu:) Jezeli chcecie to uslyszec, to prosze bardzo: TAK, wolimy obcokrajowcow(nie mylic z turkami, arabami itp.) niz Polakow, zadowoleni??:) Ale nie martwcie sie, mozecie zawsze pojechac na Ukraine...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdegustowany Polak
Akurat ja mam zone i jestem szczesliwy aczkolwiek desperacja Polek mnie dobija!!!a prawda jest taka ze to nie jest problem wszystkich panow z Polski tylko z wolnymi laskami -polkami ktore sie wyrwaly na zachod jest cos nie tak!Tepe zle ubrane napalone oddajace sie za talerz zupy! Sa jednak i madre piekne Polki z klasa ktore jak juz sa z obcokrajowcem to napewno z innych pobudek niz te tepe tlenione zdzirowate nic!I takim madrym Polkom sle poklony!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj cudzoziemiec zadnej kasy mi nie daje ani nie jestem jego utrzymanka, skladamy sie ze wszystkim po pol (jako ze mieszkamy razem), czasem on mnie gdzies zaprosi, czasem ja jego, czasem kupujemy sobie drobne upominki, zeby nawzajem sprawic sobie radosc. Materialnie na pewno mnie ten zwiazek nie wzbogaca, zreszta nie tego oczekuje od zwiazku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwertyfrog
po co sie tlumaczysz jakiemus sfrustrowanemu nieudacznikowi, ktory nawet nie moze znalezc sobie dziewczyny wsrod tlenionych pinklasi, a co dopiero wsrod normalnych dziewczyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i just dont like polish man
jacy ci nasi chlopcy niedowartosciowani... kiedy Polka poznaje Anglika i sa razem to od razu dla pieniedzy. Wiadomo, lepiej byc bogatym i zdrowym niz chorym i biednym. Kobieta musi szanowac swego mezczyzne w przeciwnym razie zwiazek nie przetrwa. Faceci(czyt. wiekszosc Polakow) wydaja sie brudni, smierdza tanimi perfumami, czesto ubieraja sie jak czarna czesc srodowiska( czapki z daszkiem, obszerne koszulki,itp). Pracuja u mnie Polacy, i czasami az mi wstyd ze pochodzimy z tego samego kraju, bo oni potrafia przyjsc rano do pracy i alkocholem smierdziec, maja czerwone geby, ciagle krytykuja prace Anglikow. Wiadomo, bywaja fajni i normalni, ale ja ich zbyt czesto nie spotykam, ponadto ten ich nawyk zalewania paly w domu, zaluja pieniedzy zeby wypic w pubie, a ktora normalna dziewczyna chce siedziec w domu i sluchac belkotu.?Albo restauracje.... czy ktos ma kolege Polaka ktory raz w tygodniu jada w restauracji??? W takiej gdzie jest ok £40 na osobe. Siedze w tym kraju dlugo, nie slyszalam zeby Polak lubil chodzic do dobrej restauracji. Tak wiec Panowie....MORDY W KUBEL....ALBO KIELISZEK !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość londoner
"Albo restauracje.... czy ktos ma kolege Polaka ktory raz w tygodniu jada w restauracji??? W takiej gdzie jest ok £40 na osobe" hahahaha No teraz mnie rozbawilas,szcegolnie tym 40f na osobe:) fajne kryterium ,w takiej za 25f juz sie nie liczy?? Sama poslugujesz sie stereotypami,Wogule gdzie ty pracujesz ze przycodza tam ludzie smierdzacy alkoholem??? To chyba niezbyt dobrze o Tobie swiadczy,co? Ja jestem Polakiem i jestem w zwiazku z "nie Polka" ,wspaniala ,iteligentna kobieta ,i tez moglbym napisac co mysle o niektorych naszych latwych dziewczynach.Ale ja NIE UGOLNIAM,wiem ze wiele Polek to fajne normalne kobiety.Tak samo jest z facetami,ci pijani i brudni najbardziej rzucaja sie w oczy i psuja opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandrucha
czy 40 czy 25, Polakow nawet nie widac w tych co jesz ile chcesz za 5 funciakow:) :):) hmmmno moze po wyplacie takiej co jest raz na miesiac kebeba sobie kupia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sugga
niektorzy po prostu już nie chca tu mieszkac. u mnie przeważyla ostatnia sytuacja która spotkala mojego ojca. wypadki na drogach,zabici w busach,niskie zarobki,kibole,bandycki wymiar sprawiedliwosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olivia dunham
ale wybacz autorze, znasz wszystkie Polki w zwiazkach z obcokrajowcami?? Poki co przedstawiasz sie jak typowy Polak, co nie moze zniesc, ze Polka wybrala obcokrajowca i obraza ja. Masz zone to moze sie nia zajmij zamiast wpierdalac sie na cudze podworko? Co cie obchodzi dlaczego jedna czy druga jest z facetem?? One sa tepe? Zdzirowate? A Ty co soba reprezentujesz?? NIC. Wielkie NIC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jutensils
w kazdym kraju sa takie laski, ktore leca na kase faceta czy to Polki, Angielki, Litwinki, Hiszpanki, pracowalam kiedys w klubie i widzialam jak wiele Angielek przychodzi z jednym facetem ktory jej stawia potem wyrywa kolejnego jelenia ktory nakupuje jej drinkow a wychodzi z 3, tak wiec nie ma co uogulniac, zreszta jak ktos wczesniej napisal to sa twoje koelznki wiec tylko siwadczy o tobie jakimi ludzmi sie zadajesz bo ja w swoim towarzystwie ni mam takich Polek, poza tym w Polsce teraz juz mlode nastki leca za kasa, ciuchami, gadzetami, ile jest takich 13 stek co za nowy telefon oddaja sie starym sponsorom z tymi restauracjami dobrz ektos napisal, malo kiedy jest tak ze Polak zabierze swoja dziewczyny czy zone do restauracji i to juz nie chodzi czy to knajpa za 15f czy za 50f, moja znajoma jest zona Anglika i co tydzien gdzies wychodza, na koncert, do pubu, restauracji, na jakies wystawy, jej byly chlopak z Polski jak raz na rok gdzies ja zabral to potem wypominal 5 razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×