Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MaRcYcHa

JAPONKI

Polecane posty

mam pytanie,czy widac po japonkach ze kosztowaly 10 zł?i czy faktycznie sa duzo gorsze od tych drozszych?a co zrobic zeby nie obcieraly miedzy palcami,obciac te gumową rurkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a po czym mialoby byc widac? kazde japonki to szajs, dwa paski i od razu hucznie nazywa sie je \"butami\" :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madelajn
no nie wydaję mi się, że wszystkie to szajs :P niektóre, fakt to kawał gąbki i dwóch pasków, ale znalazłam ostatnio w Aldo takie śliczne, że nie mogę od nich oczu oderwać. Hmm.. Może to też kwestia gustu. Do Marcychy - no to zazwyczaj widać, że klapki są po 10 zł po obcieraniu:P. Bo klapki dobrej firmy i zrobione z dobrego materiału nie obcierają. Pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja-ponki
To ,czy buty obcierają nie zależy od tego, czy są dobrej czy złej firmy, a od różnic między układem stopy, a butem. Ja nie wycinam tych rurek plastikowych w japonkach, bardzo mi sie z nimi wygodnie chodzi. Jak Cie obetrą to "odstaw"je aż stopa się zagoi, za drugim razem nie powinny obcierac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodziło mi o to ze wszystkie te zbudowane z 2 pasków są tandetne, chocby kosztowaly i 200. Oczywiscie inne, zbudowane jak normalne klapki tylko z przedzieleniem palców są ok, ale te z 2 pasków to taki sziiiit... Ewentualnie na plaze, igdzie indziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja-ponki
a ja lubie z takich cieniutkich pasków, wyglądają bardzo subtelnie na nodze. Delikatnie. Jedyne, jakich nie lubie, to na tych piankowych podeszwach, co po 2 założeniu wykrzywiają sie na wszystkie strony. A wszystkie inne uwielbiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×