Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zucsacs

zupki w proszku

Polecane posty

Gość zucsacs

np winiary bez konserwantow (do zalania wrzatkiem)co o tym myslicie czy to zdrowe ma jakies witaminy itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...kiki...
takie zupki sa bez witamin i są to same konserwanty i nic zdrowego;/ kiedyś się taka zupką zatrułam ( przynajmniej tak sądzę bo strasznie się wykańczałam - miałam okropny ból brzucha;/ ) od tamtej pory i ch już nie jem tak samo jak chipsów ( ta sama sytuacja - a nawet jeszcze gorsza ), a to wszystko było to kilka lat ;] czasem jak mam ochotę to tylko same makarony wezmę i zjem z bulionem warzywnym, a zawartość saszetki wyrzucam, ale to się i tak żadko zdarza ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakoś nie mam przekonania
dla mnie te wszystkie proszkowe wynalazki to lipa, chociaż przyznam że zupa Winiar z błonnikiem jest całkiem smaczna tylko że dodaje do niej jeszcze naturalne warzywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zucsacs
jarzynowa z blonnikem pycha mam ja moge caly czas jesc niestety co za duzo to niezdrowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...kiki...
hmmm jarzynowa z błonnikiem... dziwne że się nie spotkałam jeszcze z nią :P a moja siostra uwielbia o smaku serowo ... jakimś tam, ja nie wiem czy jest dobra bo nigdy nie próbowałam ale jak ona je to smakowicie pachnie, a więc pewnie jest smaczna heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaakotkidwa
JARZYNOWA PYCHA BO Z JARZYNAMI I NAWET DUZO ICH W POROWNANIU DO TYCH INNYCH , JADLAM JESZCZE BROKULOWA I SZPINAKOWA MOGA BYC HMMM SEROWA TEZ BYM SPRUBOWALA ALE JESTEM ZA GRANICA I NIE WIEM CZY JEST TAM TA ZUPA:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loliteddfg
ja jedam codziennie ale ostatnio jak zjadłam taka z biedronki wielki kubek to myślałam że zwymiotuje taka ochyda i dlatego teraz chyba już przestane je zażywać i będę robiła sobie normalne jedzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...kiki...
wiecie co wpadłam na pomysł...a może by tak podawać przepisy na naturalne zupki co Wy na to?? oczywiście jeśli założycielka topicu się zgodzi .. co sądzisz zucsacs?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zucsacs
A JAK SADZISZ? :0mam manie na punkcie zdrowej zywnoscidawac mi tu szybko kobitki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zucsacs
chyba z apozno sie odezwalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...kiki...
ja własnie siedzę w internecie i szukam jakiejś ciekawej zupki i jak coś znajde to zaraz wyśle ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...kiki...
przepis na tradycyjny rosołek Składniki: kości do gotowania 2 ziemniaki marchewka młode buraczki czerwone pietruszka wegeta Sposób przygotowania: Ugotować rosół na kości w dowolnej ilości wody (tak by wyszło trochę zupy). W czasie gotowania kości pierwszy raz trzeba zlać wodę bo mogą wystapić korzuszki. Do gotującego się rosołku dodajemy pokrojone ziemniaki w kostkę. Marchewkę można pokroić w kostkę lub zetrzeć na tarce o grubych oczkach. Młode buraczki pokroić w talarki. Gotować aż warzywa będą miękkie. Oczywiście doprawić do smaku. Na koniec można dodać śmietanę i pietruszkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...kiki...
o sorki na zupke jarzynową :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...kiki...
a tu na zupkę ogórkową Składniki: marchewka pietruszka natka pietruszki seler udko z kurczaka 4 duże kartofle 0,5 kg ogórków kiszonych (lub gotowy przecier) 2 czubate łyżki śmietany 1-1,5 łyżki mąki pieprz sól vegeta Sposób przygotowania: Do gotującej się wody włożyć udko z kurczaka (najlepiej przecięte na pół), marchewkę (można pokroić w kółka lub kosteczki, bądź zostawić w całości), pietruszkę, seler, można dodać również kostkę rosołową (ale nie jest to konieczne). Gdy mięso i warzywa będą już miękkie dodać ziemniaki pokrojone w kostkę. Doprawić do smaku (sól, pieprz, vegeta). Gdy ziemniaki już będą miękkie dodać starte (na grubych oczkach) ogórki. Dodać natkę pietruszki. Pogotować to wszystko jeszcze ok. 5 min. W osobnym naczyniu (może być mała miseczka) wymieszać śmietanę z mąką (można dolać troszkę wody, żeby dało się to ładnie rozrobić), na koniec do tej miseczki dodajemy kilka (4-5) łyżek zupy, tak aby w momencie dodawania śmietany do zupy nie zważyła się ona. Jak już to ładnie wymieszamy (nie może być żadnych grudek) to dodajemy do zupy, mieszamy i gotujemy jeszcze ok 5 min. SMACZNEGO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zucsacs
mmmmmmmmmmm szkoda ze nie mam tych wszystkich skladnikow tak to bym sie nie nudzila i zrobilabym ale jutro tez jest dzien czekam na dalsze propozycje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...kiki...
i ja tez mam nadzieje że ktoś jakieś przepisy podrzuci ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooooooooooooooooo
Ludzie powstrzymajcie sie z ta vegeta, ja tez kiedys gotowalam tylko z vegeta, ale teraz juz jej nie potrzebuje, przez to swinstwo traci sie smak i uzaleznia od tego glutaminowego plastikowego smaku. Czasmi naprawde wystarczy tylko sól i pieprz a dal bardziej wyszukanych podniebien roznego rodzaju ziola...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zucsacs
dokladnie tym bardziej ze nam chodzi o zdrowe zupki ma wyjsc na zdrowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...kiki...
a wiecie też słyszałam ż evegeta jest bardzo niezdrowa ;/ i jeśli coś będe gotować to tez raczje bez niej, ale tamte przepisy znalazłam w internecie i myślę że mogą dobre byc te zupki a więc może sama kiedy je zrobie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efk
a macie przepis na pyszny krupnik nie wim z czym to jadlam czy z kasza czy z ryzem ale do tego marchewka miesko chude z kurczka pycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andrzejjjjj
Gdyby nie takie zupki to z pewnością umarł bym z głodu na stancji...Piękna sprawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×