Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zdruzgotana Ewelina

zapalenie narzadow mniednicy mniejszej

Polecane posty

Gość zdruzgotana Ewelina

mial to ktos ? ja sie niedawno dowiedzialam ze mam to od dziecinstwa , jednak zostalam zle zdiagnozowana i leczona w zlym kierunku przez wiele lat. Oto co znalazlam na ten temat : Zapalenie narzadów miednicy mniejszej (pelvic inflammatory disease - PID) jest powszechna przyczyna chorobowosci w grupie kobiet przed 45. rokiem zycia i odpowiada za jedno z 60 zgloszen do lekarza rodzinnego.[1] Nawet kilkudniowa zwloka w rozpoczeciu wlasciwego leczenia znaczaco zwieksza ryzyko nastepstw, do których zalicza sie nieplodnosc, ciaze ektopowa i przewlekly ból w miednicy mniejszej. [2] Przedstawione wytyczne dotycza kobiet, które z powodu potwierdzonego czy tez podejrzewanego ostrego PID wymagaja leczenia ambulatoryjnego albo szpitalnego, pod opieka lekarzy rodzinnych lub specjalistów od wielu miesiecy staralam sie o dziecko a teraz juz wiem dlaczego sie nie udalo ... Czy jest ktos u kogo to zostalo zdiagnozowane a mimo to ma dziecko ?Prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuubhyththth
jakie objawy przy tym schorzeniu wystepuja? mozesz napisac cos wiecej? na jakiej podstwie lekarz zdiagnozowal ci to? jakie badania mialas wykonane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdruzgotana Ewelina
prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdruzgotana Ewelina
mialam wykonana mase badan i moj wczesniejszy lekarz mowil ze to PCO i sie grubo mylil. Poszlam do naprawde dobrego specjalisty i mi powiedzial ze to jest wlasnie ZAPALENIE NARZADOW MIEDNICY MNIEJSZEJ http://www.jestemchory.pl/chapter.via?id=383 tu jest troche o objawach i ja oczywiscie wszystkie mam lub mialam wczesniej jestem zdruzgotana , moje zycie nie ma sensu bo marzylam o macierzynstwie a dzis wiem ze to sie nihgdy ne uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×