Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aga-zgaga

jak jest róznica między tymi sukienkami???

Polecane posty

Gość baska 73
zadna tylko cena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga-zgaga
no własnie mnie to dziwi czemu sie róznią cenowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elzia
no przeciez roznioa sie, czerwona dluzsza i nny kroj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i na jednej jest napisane ze
to wyprzedaz wiec pewnie dlatego m.in jest tansza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okropne te kiecki
jak satynowe koszulki do spania :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nesteatea
sliczne sa! sama taka kupilam czerwona ostatnio,wybieram sie w niej na wesele...rozni je jedynie cena! jedna i druga jest z tego samego materialu i koloru w tej drugiej dodane jest ciemniejsze zdjecia kwestia rozjasniena w swoim monitoreze...jak dla mnie bomba ta sukienka jestem b.zadowolona z jej zakupu.! do tego sliczne czerwone sandalki na szpilce i gra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga-zgaga
nesteatea -to którą kupiłaś tą tańsza czy ta droższa.mi też sie strasznie podoba to ją sobie kupie buzka ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heretra
sa takie same, czesto na allegro ceny tej samej rzczey sie roznia,dlatgeo trzeba szukac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdaje się ze
ta droższa ma dłuższe tasiemki te z przodu ale to mało istotne... dziołchy zastanówcie się nad kupnem... ja chorowałam na tunikę z satyny...oczywiście sobie kupiłam ladnie się prezentuje ale trochę żałuję bo nie przepuszcza powietrza jest w niej gorąco i się klei do ciała... ale to wasz wybór...pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nesteatea
aga-zgaga a jaki rozmiar ciuchow zazwyczaj nosisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nesteatea
ja oczywiscie kupilam ta tansza,bo naprawde niczym sie nie roznia! a co do rozmiaru to jesli jestes szczupla nosisz ciuchy rozmiaru 36 to polecam wziasc sukienke o rozmiarze 34 bedzie lezec idealnie...ja zaryzykoalam i wzielam mniejsza ale oplacalo sie bo 36 bylaby dla mnie zbyt szeroka...jedyny problem to byla na mnie minimalnie doslownie cm za szeroka w piersiach oddalam do krawcowej 12 zl i juz jest idealnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kochanica_dziedzicaaaaaa
możliwe, że ta tańsza, ma gorszą gatunkowo satynę. Jak bedziesz siadała, to uważaj, żebyś nie pozaczepiała o coś, bo jak się zaciągnie, to juz po ptokach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nesteatea
tak tak wiem:) to zaciaganie jest straszne! jakies 2 lata temu kupilam czarne satynowe spodnie w kant...o jeju jakbym nie wiem jak delikatnie usiadla to i tak sie zaciagnie...bardzo delikatny material!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja kupilam czerwoną
odradzam. kolor inny niż na zdjęciu - dopiero teraz widzę, że zdjęcia przerobione w photoshopie. materiał do dupy. a co gorsza na stadionie te sukienki nie kosztują nawet 50 zeta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nesteatea
ja bede bronic swojego zdania...sukienka naprawde warta zakupu... jesli nie podobala ci sie sprzedawca uznaje rowniez zwroty...a nie narzekanie w komentarzach np ze sukienka jest straszna jak nie jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziXX
ale jest śliczna !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maalluuttkkaa
trzeba przyznać ze bardzo ładna!!! ale ni ekupiłabym ze zwględu na materiał... zdaje się ze ma rację...satyna to nie materiał który się nadaje na ciepłe dni!!! wszystko sie klei!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nesteatea
hmmczy sie klei? nie wiem ciezko okreslic...gora jednak pzylega do ciala wiec tu nie ma zadnej roznicy a dol? kazdy material klei sie gdy jest cieplo...poza tym od spodu nie ma identycznego materialu jak na wierzchu sukienki.... nie mam zdania na temat klejenia sie;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do nesteatea
a czy Ty przypadkiem nie robisz sobie reklamy? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nesteatea
ja tylko szczerze mowie co mysle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdaje się ze
ja w luźnej tunice nie dawałam rady i odstawiłam ją bo cała byłam mokra i sie przyklejała... piżamke mam satynową i też niezbyt dobrze się ją nosi... niestety satyna materiał bardzo ładny i elegancko się w nim wygląda ale niepraktyczny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kochanica_dziedzicaaaaaa
aa tam...satyna to taki materiał, który nie ma dobrej chłonności, ale za to jest materiałem "zimnym". Bardzo ładnie wygląda a przecież nikt się nie poci jak dzika świnia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szminka1289
a jakim kolorem jestescie kobietki zainteresowane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×