Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

przeniesienie

Jak dobrze wyglądać do środy.Prośba faceta!

Polecane posty

[28.06] 22:44 facet z pasja Mam randke w środe ichce korzystnie wypaść, co zrobić by cera do tego czasu byłą , ładna, mam średni trądzik, , aby usta mialy ladny kolor i nie pekaly... może dwie wizyty w solarium ? W co się ubrać ...Wiem głupie to co pisze, ale pierwsza randka od 2 lat ! [28.06] 22:45 poprostu się porządnie umyj!!!!!!!!!! [28.06] 22:47 skarpetka na każdy palec zrób sobie peeling, usta wyszczotkuj szczoteczką do zębów, zrób manicure, codziennie nawilżaj skórę twarzy. [28.06] 22:48 facet z pasja czym najlepiej nawilzac ? [28.06] 22:49 dział zdrowie i uroda zaprasza [28.06] 22:49 facet z pasja myje sie codziennie wiec nie do mnie to............. [28.06] 22:49 facet z pasja ale to maja byc ogolne porady, o ubior, wyglad, zachowanie itp [28.06] 22:50 skarpetka na każdy palec kremem nawilżającym zainwestuj w jakiś dobry! chciałabym wierzyć, że masz w łazience pudełeczko dobrego kremu dla mężczyzn... [28.06] 22:50 link55 kup samoopalacz [28.06] 22:50 poprostu się ja nie mówię tutaj o myciu , tylko PORZĄDNYM I DOKŁADNYM MYCIU!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet z pasja
i tu pewnie bede godziny czekal na odpowiedz :/ No dobra to co wedlug ciebie jest porzadnym myciem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zakładamy że się myjesz
usta jak ktoś napisał masuj miękką szczoteczką do zębów, to się złuszczy naskórek. Może maseczka nawilżająca? Używałeś kiedyś glinki do twarzy btw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skarpetka na każdy palec
porządne mycie to porządne mycie :D ze wszystkimi zabiegami kosmetycznymi typu maseczki itp. bo chyba codziennie maseczek nie robisz? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryszarda_Prawdziwa
Usta możesz smarować bezbarwną pomadką wiesiołkową - kosztuje grosze , do kupienia w aptece. Dkładne mycie tzn. wymycie całego ciała ze szczególnym uwzględnieniem części intymnych. Używanie dobrego antyperspirantu i jakichś fajnych perfum, a jak cię nie stać to dezodorantu. Zwrócić uwagę trzeba też na włosy, szyję, uszy i paznokcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet z pasja
a sa takie dla facetow ?:) mam jeszcze pytanie bo mam owlosione dlonie nie duzo ale wlosy nachodza...to jest teraz passe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet z pasja
chodzi oczywiscie o glinke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zakładamy że się myjesz
Nie jest passe...myślałeś o depilacji dłoni?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skarpetka na każdy palec
zależy od dziewczyny. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet z pasja
wlosy niestety musze miec dosyc krotkie, bo robia mi sie loczki i z tylu takie gnaizdo...sila wyzsza, ale fryzjer zrobi krotka fryzure i mysle ze bedzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet z pasja
no wlasnie czesc dziewczyn woli tak a czesc inaczej, nie chodzi o depilacje przed ramienia tylko samy dloni ipaliczkow bo troche wlosow tez tam jest..pytam tylko nie krzyczec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zakładamy że się myjesz
A, glinka jest dla obu płci:D Chodzi mi o taką w proszku, np argiletz. Rozrabiasz z wodą i masz maseczkę. Oczyszcza cerę, na jakiś (krótki, bo krótki) ogranicza przetłuszczanie się...zmniejsza zaczerwienienia, ja jestem zadowolona. Są różne kolory, ja polecam żółtą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet z pasja
w aptece sie kupuje ? ...czy mozna teraz isc w t-shircie i na to koszule rozpieta ? ..a co do perfum..psikamy na przegub dloni, za uszami, gdzies jeszcze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skarpetka na każdy palec
to ja powiem, co ja uważam ;) moim zdaniem mężczyzna powinien wręcz posiadać włosy na rękach, ale niezbyt bujne :p więc jeśli masz dżunglę na paliczkach to potraktuj je maszynką ;) ale delikatnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skarpetka na każdy palec
perfumy tam, gdzie krew najszybciej krąży ;) tylko nie zrób z siebie perfumerii :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zakładamy że się myjesz
Ja kupuję w sklepie zielarskim, w małych drogeriach też. W aptekach czy jest- nie wiem. Co do perfum to pamiętaj żeby nie przesadzić z psikaniem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet z pasja
no znam dwa miejsca czy gdzies jeszcze ? ...Przepraszam za te pytania ale nie jestem na czasie teraz :) ma to byc spotkanie na tzw piwko...czy mam usiac kolo niej czy naprzeciwko ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet z pasja
mam nadzieje ze kobieta mnie smiechem nie zabije jak poprosze o glinke :) pwoiedzcie mi co tak faktycznie wypada na pierwszej randce jak sie slabo znamy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skarpetka na każdy palec
na piwko? na piwko się chodzi z kumplami, a nie na randki. już lepiej na drinka ;) lepiej chyba na przeciwko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zakładamy że się myjesz
nie lepiej na kawę, lody? (bez podtekstów:classic_cool:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yhyyoy
wypada napewno rozmawiac tzn pytać i słuchać uważnie odpowiedzi, wypada zaprosić ją na drugarandkę, wypada komplementować szczerze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet z pasja
spotkanie wieczorem w jakimss przytulnym miejscu :) ona strasznie niesmiala i na lody czy kawe by mi ise mogla przestraszyc...a tak " niewinne piwko":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet z pasja
a po czm poznac ze ma ochote na nastepna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skarpetka na każdy palec
przede wszystkim bądź sobą i nie bądź nachalny ;) pozwól, żeby wszystko potoczyło się naturalnie. bądź miły, ale nie przeginaj w żadną stronę - nie ma nic gorszego od chama i ciepłych kluch! na koniec ewentualnie możesz ją cmoknąć w policzek, ale to ewentualnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yhyyoy
jesli już koneicznie na piwko tomoże lepiej zaproponuj jej drinka albo wino...jeśli poprosi żebys sam wybrał: polecam Martini, Baileys, Sheridans (babskie napitki), wiele kobiet lubi cuba libre ale to już bardziej ryzykowne bo to z rumem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryszarda_Prawdziwa
Perfumami możesz też psiknąć poza miejscami, które wymieniłeś szyję. Moim zdaniem nie powinieneś depilować rąk - nie podoba mi się to (no, ale to moje zdanie). Co do drinków to polecam Malibu - uwielbiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet z pasja
zaproponuje na miejscu, jak bedzie ladna pogoda to lepiej ogrodek czy wnetrze ? jeszcze nigdy mi tak nie zalezalo stad te pytania :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yhyyoy
neiwinne piwko :-D kawa jest bardziej niewinna, ale twoja sprawa. Nie zabieraj jej do zadymionego pubu czy bardzo głośnego lokalu gdzie nie będziecie mogli pogadac spokojnie. Np fajnym pomysłem jest winiarnia taka spokojna z klasą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yhyyoy
Malibu faktycznie, dobry pomysł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryszarda_Prawdziwa
Aha i możesz wziąć jakieś kwiatki, choć ja osobiście jestem przeciwna wieeeelkiej rózy na 1 randce. Raczej bardziej podobają mi się stokrotki czy chabry - u mnie w miescie sprzedaja take bukieciki na ulicy, cudne są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×