Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MaRcYcHa

WOSK NABŁYSZCZAJĄCY DO WŁOSÓW

Polecane posty

dziewczyny mam pytanko.chodzi o wosk nablyszczajacy do wlosow,ja akurat mam firmy joanna.czy mozna go na suche czy mokre wlosy nakladac?a pomoze on w prostowaniu wlosow?moze dzieki niemu wloski beda gladkie i latwiej sie wyprostuja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia_38
tak gdy uzyjesz na wilgotne wlosy (nie zaraz po umyciu) to beda mile w dotyku czyli beda sie lepiej prostowac i ukladac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochana w sukience
ja uzywalam tez wosku z joanny ale wydaje mi sie ze wlosy sa potem przesuszone i twarde sa po zastosopwaniu.... przynajmniej ja tak mialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wosk z joanny jest swietny do kreconych wlosow ktore z natury sa suche Ja nakladam na suche i na mokre Niestety do prostych nie bardzo sie nadaje bo wlosy sa tluste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia_38
wosk z joanny nie nadaje sie do prostych i zwlaszcza cienkich wlosow ale za to z nivei zel do stylizacji w kremie(ten co wyszedl niedawno) jest super.Wlosy nawet cienkie proste sa mile w dotyku nie wysusza i nie przetluszcza naprawde polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karolcia_38 bylas doskonala na innym forum net kobiety chce z Toba pogadac poradzic sie napisze prosze do mnie na maila michalina3400@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×