Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani prezes

sugestie i niebanalne idee na zaskoczenie mojego faceta po 2-miesiecznej rozlac

Polecane posty

k0chani Forumod 2 lat jestesmy szczesliwa i zakochana para. sytuacja finansowa zmusial nas do rozlaki.. on wyjechal w poszukiwaniu pracy za granice. Za kilka dni czeka nas niesamotite spotkanie po 2 miesiecznej rozlące:) jestesmy szalona para i nie stawiamy sobie barier w sprawach intymnych. Bardzo zalezy mi na zaskoczeniu go innowatorstwem i \"świeżymi\" doznaniami.. I tu kierują prosbe do Was: Prosze Was o pomysły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no chętnie ale co już
robiliście? :D dla nas nowe może być dla Was oklepane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem zoska przegralam zycie
zrob mu kupe na klate, potem rozsmaruj stopa i daj mu ja do wylizania jesli to nie zadziala to kopnij go z czuba w jaja,na 100% bedzie zaskoczony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najlepsze co ...
to badźcie po prostu sobą :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co ty myslisz ze on poscil
za granica :D mieszkam za granica i wiem jakie tu sa laski ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgnlzsu
ale się koleś zdziwi jak go zaskoczysz "nowymi doznaniami" - tyle ze pomyśli - "gdzie ona się tego nauczyła i z kim kiedy mnie było???" na stówę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\" jestem zoska przegralam zycie\" : podkreśle, ze jestem czlowekiem i nie prosilam o zwierzece zachowania, jakie Ty praktykujesz... nawiazując do tego co juz \"robilismy\" myślę, ze w zasadzie wszystko.. poszukuje zatem pomysłów innrgo spojrzenia na sex, nie wiem.. jakieś \"gierki\" wczielanie sie w role, zniewolenie Go. hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem zoska przegralam zycie
i tak nie zaskoczysz go niczym nowym czego nie pokazala mu juz ktoras z polskich-koorewek, albo jakas czarna z afryki lub hinduska zaskocz go domagajac sie aby sie zbadal na syfa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przypuszczam ze nie przebijesz
skosnookiej azjatki albo mulatki z ksztaltnym tyleczkiem a za granica pelno jest tego typu "nowosci" 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uściślając: bardzo sie kochamy i jesteśmy ze soba szczerzy. Przezyliśmy ze sobą bardzo różne sytuacje.. wiemy kiedy druga osoba klamie wieć mozecie sie obejsc bez textów typu: ON TAM NIE POSCIL. bardzo sie k0chamy i planujemy slub. Nie mam pojecia jak interpretowac wypowiedzi niektorych forumowiczow... Albo Wasze życie seksualne jest ubogie, albo jesteście tradycjonalistami.. hmmm Chyba we mnie za dużo szlaeństwa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PANI PREZES .............
jedna dobra rada - nie pytaj o to na tym durnym forum...... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem zoska przegralam zycie
Pani prezes boszche... wypowiedzi w stylu " bardzi sie kochamy " to dzieci w piaskownicy uzywaja jak sie bawia w dom. jle wy macie lat a poza tym ty glupia jestes jak on ta wasza miliscia zaspokajal zadze. moze i przez pierwsze 2 tygodnie bil sobie pod twoje foty ale potem pewnie znalazl sobie jakis kawal doopy do walenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdzie wyjechal
i kiedy wraca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojejku czuć, że wakacje się zaczęły i dzieciaki nie mają co robić.... Pani prezes --> Dobra rada - podczas jednej z rozmów telefonicznych zapytaj go o jego fantazje. Najlepiej niech da przynajmniej trzy. Coś takiego co chciałby zrobić, ale bał się powiedzieć. Oczywiście żeby niczego nie podejrzewał sama też powinnaś zdradzić mu swoje. Wyjdzie z tego pikantna rozmowa lub mail... Jak się spotkacie zaskoczysz go realizując coś czego pragnął. U mnie się sprawdziło. Pozytywy?? Jeżeli on Tobie opowie trzy i Ty jemu swoje trzy to razem macie sześć... Czyli jeszcze zostaje pięć do zrealizowania a to już naprawdę rozkoszna perspektywa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu dziekuje za kulturalna wypowiedz ;] może skozystam:) ktos pytał gdzie wyjechal - tylko do Niemiec, ale az do Monachium.. wraca 07 lipca i mamy po 24 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem zoska przegralam zycie
do niemiec, to pewnie obraca tureckie tirowki, a jak razem macie 24 lata czyli kazde z was ma po 12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×