Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jabaduba

16 lat- będę mamą?

Polecane posty

Gość Jabaduba

Jestem dziewicą, jednak spóźnia mi się okres 2 tygodnie... Wcześniej mój chłopak robił mi tzw. palcówkę... Czuję, że będę mamą, mimo iż jest to małoprawdopodobne.. Zakładam już to najgorsze. Co ja mam zrobić, jeśli wynik testów będzie pozytywny? Pochodzę z pożądnej rodziny i nie powiem moim rodzicom tego. Mam tylko 16 lat. Zapadnę się pod ziemię. Myślę, iż jestem nawet w stanie się zabić... Pomóżcie, co mam zrobić, jak już się dowiem, że będę mamą (o ile się nie zabije) ;( :( :( :( ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rubasznica
jaja se robisz , co? od palcówki to jeszcze nikt nie zaszedl w ciążę no chyb a że na palcach byla sperma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona marynarza
NIE MA SZANS ŻEBYŚ BYŁA W CIĄŻY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Spokojnie no chyba że on miał na rękach spermę ale tego nie napisałas Twoje schizy spowodowane sa tylko i wylacznie czytaniem tego forum, daj sobie na jakis czas spokoj z czytaniem forum, bo tylko niepotrzebnie sie zamartwiasz na pewno nie jestes w ciazy a może okres Ci sie spoznia bo sie stresowalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kunuska
Nie martw się na zapas dziewczyno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jabaduba
Tego nie wiem, czy była sperma, czy nie, mój chłopak sam ma wachania;( i co teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do nauki ...
gowniaro, a nie do sexu !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jabaduba
...hmmm..najgorsze z najgorszych jest to... że tą palcówkę zrobił mi mój brat. Wiem zlinczujecie mnie, że jesteśmy nienormalni itp. Darujcie sobie...ale słyszałam że dziecko z takiego związku może byc bardzo chore i nawet jakbym była w ciąży to tez grozi mi niebezpieczeństwo...:-((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacy ludzie są ograniczeni...
Na 100% JESTEś W CIążY LUDZIE TUTAJ TYLKO CIEBIE POCIESZAJą. zACZNIJ KUPOWAć PIELUCHY I WCZUWAć SIę W ROLE :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CIESZ SIE ŻE NIE MASZ 9 LAT
BO JA MAM WŁAŚNIE 9 LAT - I TEŻ CHYBA JESTEM W CIĄŻY..........TO BYŁ MÓJ PIERWSZY RAZ...JESZCZE NIE MIAŁAM NIGDY MIESIĄCZKI...ALE PODOBNO MOGĘ BYC W CIĄŻY....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jabaduba
Hahahahahahahah... ta co się za mnie podaje... nie z bratem kretnko, bo brata nawet nie mam ;) nie ściągaj... krejzolu ;P ehehehe... a tak na serio to na buz to pisze hahahahahahahahahaha.... a Ci jacy pomocni uhahahahah :P dzięki za troskę uhahah :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o bossshhhh
to jest tak jak się dzieciary za seks biorą....najpierw się bzykają bez zabezpieczenia a potem panikują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CIESZ SIE ŻE NIE MASZ 9 LAT
ALE przynajmniej miałam stosunek- normalny- pełny..dziwię ci sie ze ty w tym wieku uprawiasz palcówki- nie wiesz co tracisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CIESZ SIE ŻE NIE MASZ 9 LAT
zamiast palca- JAK JUŻ LUBISZ TO POLECAM CI OGÓRA, ALBO BANANA- NO I SPERMY NIE MA ...PALCEM CI TYLE RADOŚCI NIE DA, WAKACJE SĄ TO MOŻNA SZALEĆ, DO WRZEŚNIA SIE WYSKROBIESZ :-)) :-)) :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacy ludzie są ograniczeni...
Idiotka się nudzi, idiotka dziękuje, idiotce podziękujmy ___ ZWALCZAM KRETYNKI PODAJ E-MAIL ZAłATWIE WSZYSTKIE :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CIESZ SIE ŻE NIE MASZ 9 LAT
A SKROBAĆ SIE MOŻESZ ...KIJEM OD MIOTŁY. WSADŹ SOBIE NAJGŁĘBIEJ TO POCHWY JAK POTRAFISZ I POGRZEB 5 MINUT- WTEDY CIĄŻY NIE BĘDZIE..POWODZENIA!1:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calka_18
błagam nie ośmieszaj sie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co ty dziewczynko mowisz i robisz?uwierzyc niemoge Ty masz przeciez 9 lat nawet nie wiesz co Ty robisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calka_18
szpon - to jest prowokacja nawet nie czytaj tego:/:/ jakas malolata mysli ze jest fajna i zabawna:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysli ale sie myli ze jest fajna mowiac takie rzeczy:) Troche sie poprzewracalo w glowce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojjjjjjjjjjjjjjjjjjj
dziewczyno nie tak łątwo zajść w ciążę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CO WAS DZIWI
ja też mam już chłopaka i się razem onanizujemy a mamy po 11 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calka_18
no:/:/ tregedia - takie forum jest raczej dla ludzi powaznych potrzebujacych pomocy i tych ktozy chca jej udzielic a nie osob ktore podszywaja sie za 9 latke i zekomo zadowalaja sie ogorkiem:/:/ takie cos to na "zycie erotyczne" mozna napisac a tutaj?? pfff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CO WAS DZIWI
a co !! myślałyście że na kafe na tym forum są jakies stare rypy?, tu jest głównie młodzież więc jak wam nie pasi do won!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 i Ty za mlodziez sie podajesz Ty male dziecko jestes jeszcze musisz sobie zdac sprawe ze musisz dorosnac do wielu spraw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
jak bym was dorwala to chyba ine wiem ci bym z wami zrobila jakie debilki kur*a idz powiedz to swojej mamusi zeby sobie mjotłe włozyla to moze bedziesz miala braciszka albo siostrzyczke i won mi z tąd gnojostwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
nienormalne dzieciaki w gume pograc albo na skakance poskakac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia***
prosze was zastanówcie sie co za bbzdury wypisujecie na tych forach.dziecko skoro nie wiesz kiedy sie zachodzi w ciąze to moze daj soie spokoj.jedyne słowo odpoiednie do tego tematu to żal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×