Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Afonia1566

Czy mężczyźni wolą przyjaźń od miłości...

Polecane posty

Gość Afonia1566

a pod pojęciem przyjaźń rozumie miłe spędzanie czasu (czytaj sex) nie zobowiązujące? Nazywa to przyjaźnią ponieważ nie jest to przypadkowa znajomość lecz dłuższa już. Czy to tylko strach przed miłością i nazywa to przyjaźnią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmopolitanka
to w pewnym sensie wygoda :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli w domyśle przyjaźni jest seks, to nie jest to chęć przyjaźni, tylko chęć wykorzystania dziewczyny w celach erotycznych bez ponoszenia żadnych konsekwencji. :) W razie wpadki nie licz na pomoc z jego strony. W razie zaangażoweania emocjonalnego z Twojej strony możesz być pewna, że odejdzie bez skrupułów. Bardziej uczciwe z jego strony byłoby powiedzenie - przydasz mi się na jakiś czas, bo nie mam kogo posuwać, a żal mi kasy na prostytutki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona czyliiiiiii ya
Podpisuję się pod Perłą :) Nie pozwólcie się facetom tak traktować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Afonia1566
zdaję sobie z tego sprawę, tylko dlaczego stało się to teraz takie częste i wręcz modne? Nie podoba mi się to. Mężczyźni proponują wolny związek, a kobiety godzą się i czują się z tym fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Nie wszystkie się godzą, ja miałam taką sytuację i gdy zorientowałam się o co tak naprawdę chodzi dałam jasno do zrozumienia, że nic z tego. Wtedy wyszło, że miałam rację bo po prostu nie mamy już ze sobą kontaktu, chyba się obraził ale to już jego problem..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takasobiejakaślaska
Też nie wiem czemu tak się dzieje,ale faktycznie tak jest!!! Jestem teraz w takiej głupiej sytuacji...związałam się z moim starym przyjacielem...związek stoi w miejscy...tylko czekać aż okaże się,że On chce tylko takiego wolnego,lużnego związku bez żadnych wyznań itd.Tego właśnie się boje...nie pozwole sobie na sex dopuki nie będe pewna,że mnie kocha,że mu zależy...Tylko tak może być. Nie dajcie się wykorzystywać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w rozpaczy cała
taaakkk... pewien facet w ten sposób łapie laski w swoją sieć...mami ich wizją przyjaźni, na początku jest pięknie, pisze o wszystkim, jest czarujący, zabawny... a gdy zaczyna ci serce mocniej bić, że masz takiego przyjaciela...temat schodzi na seks...subtlnie, tak by nie wystraszyć, nie spłoszyć... i już jesteś w sieci... a on pstryknie ...i robisz, co on chce... i tak mami laskę za laską....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w rozpaczy cała Świetnie napisane, nic dodać nic ująć :) ważne by w porę się ocknąć i nie dać się omamić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×