Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

deko

jestem singlem który nie chce być sam... kto jeszcze ...

Polecane posty

Gość xenia2007
no bo nie mozna sie dolowac!!!!zycie jest zbyt piekne i tylu samych ludzikow!!!a przynaleznosc do chocby tej kultury powoduje ze mozna sie poczucwyjatkowo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xenia2007
no qirkyalone brzmi dumnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i szuka swojej połówki, bo uważa że bezsensu jest być z kimś dla samego bycia z kimś.. noi się to zgadza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zakladam zadnego topiku!!!!!!!! to byl jołk !!!!!! wiecie co chbya nie nadaje sie do zycia w zwiazku bo jestem juz tak \"zsinglona\"!!!!!!!!!masakrta!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
secia ja też do takiego wniosku doszłam jeśli o mnie chodzi.. ----- jastrząbek zmienił nik.. jastrząbek a ile Ty masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi jest właśnie dobrze tak jest.. czasem mi to doskwiera, ale chyba częściej mi dobrze tak jak jest.. secia to sobie będziemy singlować :) bawic sie .. hehe tylko ja prace znajde zebym miala za co.. :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deko no tak ,,,,,,,,wiesz ja juz w sumie sie niezle wybawilam:D nie mowie ze juz mi sie nei chce ale czaem przeginalam z ta \\zabawa:P nie wiem sama juz czego chce aloe mysle , ze singiel tylko z singlem predzej sie zwiaze tzn z takim ktory tez w sumie caly czas sam jest;0 nie mial wczesniej praktycznie dluzszych zwiazkiow;) ja prace tez musze sobie znalezc;) gdybym chciala jakakolwiek prace to nie byloby problemow;) fizyczna to moge od zaraz miec:o ale jakos wole poszukac umyslowej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też ale fizycznej nie chce.. ------------------------------------ całkiem możliwe secia.. żeby sie zwiazać dwa single się lubiące mogły... ----------------------------------- ja też dłuższych związku w swoim życiorysie ni emiałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"fizycznej\",,,,,czego??????? ehhhhh ja nie jestem nauczona do zycia z kims chyba wiec albo ktos b. wyrozumialy i cierpliwy musi byc albo singiel taki jak ja :( taka jestem dziwna ale nie ma przeciez ludzi bez wad!!!! kurde ide spac:o moze cos jeszcze poczytam pa Deko:) i resztap🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prout
awww :o :p dobranoc eddiemu 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Wszystkim;) wstawac spioszki niepracujace;) bo pracujace , to jzu pracuja:Dalbo odsypiaja prace;) pijem , bo usniem!oczywiscie kawe:classic_cool::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hellołek:) a dziś mi cała zakładka moje tematy wróciła ... eh dziwne to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och Justynko proszę bardzo. Humore, dziękuję, dopisuje, ciekawe na jak długo, ale na długo, bo nie jest on zależny od niczego, tylko ode mnie :D Jutro idę do fryzjera :) Niestety nie wiem czemu nie możesz się u mnie wpisać, ale może to przejściowe trudności :) Ja za to wpisałam się na topie Psełdonimka :p Nie kandyduję, ale wspierać mogę :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynko, ale widzę, że u Ciebie dobrze i niezmiernie mnie to cieszy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma co robić więc wychodzi na to że kolejny wieczór spędzę programując.. ech może w woju przynajmniej nie będę musiał siedzieć przed komputerem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam w woju kompy maja - jak sie dowiedza ze się na tym znasz to Cię wezmą. A przecież Ty już chyba w rezerwie jesteś..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie nie, w rezerwie będę dokładnie 22 grudnia po odbyciu długotrwałego przeszkolenia w www.cslii.mil.pl, słodko prawda ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm a to czeba takie cos..? moi znajomi ze studiów nie mieli takigo czegoś to przeciez możesz się postarać żeby Cię wzieli do kompa.. chyba że wolisz na poligon :P hehe Pewnie że fajnie.. ja miałam w liceum skzolenie na zawody strażackie.. :P hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×