Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gosia24

kto sprzedaje perfumy oryginalne ale z nielegalnych zrodel???

Polecane posty

czesc.Kiedys jakis koles zaczepil mnie pod jednym z supermarketow i proponowal oryginalne perfumy za niska cene.nie uwierzylabym ale to byly oryginalne perfumy, cena byla o 70% nizsza. Ale akurat nie mialam kasy przy sobie. Ktos potem ze znajomych mi powiedzial ze tacy kolesie, stoja czesto pod roznyi sklapeami i handluja kradzionymi perfumami?? Slyszeliscie o czym stakim?? Mowie oczywiscie o Warszawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosia1976
Mi proponowali branzoletki, radia ale o perfumach jeszcze nie slyszalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosia1976
To zależy, na osiedlu, w centrum, pod dyskotekami w nocy........ nie wiadomo gdzie czai się zlodziej :) Nie masz nikogo znajomego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie o to chodi ze nie mam nikogo znajomego. Wiem ze wtedy byl gosciu pod realem, i sprzedawal perfumy, ale akurat ja wtedy bylam bez kasy.Dlatego pytam ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze powiedzcie czym
na allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takaaaaaaaaaa
spotkałam się pare razy z takimi przypadkami,sprzedawali perfumy kosmetyki,biżuterie a nawet ciuchy..ba !ciuchy to było sobie nawet można zamówić z konkretnego sklepu....pracowałam wtedy w centrum i co i raz się pokazywali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze ciuchy niezle, jeszcze piszesz nawet o konkretnym zamowinieu z ktorego sklepu.A znasz ktory to sprzedawca na allegro??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hushhhh....
nielegalne źródło jaki śliczny eufemizm na czyste złodziejstwo... dziewczyno, swoją postawą chcesz poprzeć właśnie taki proceder. Ja rozumiem, że okazja, że cena kusi, że nie każdego stać na oryginał ze sklepu a bardzo chciałby mieć... natomiast ja bym miała wyrzuty sumienia za współudział w złodziejstwie, bo tacy ludzie jak Ty nakręcają właśnie ten nielegalny biznes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danka Realistka
wyrzuty sumienia ? Nie rozśmieszaj mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dem.
A sprzedają, sprzedają... Znajomy sprzedaje ciuchy z Orsay'a. Metki z ceną:-) jeszcze doczepione. A jak? Jeździ TIRem i wyciąga z paczek ciuchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×