Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ania Bo

Czy to prawda że na jesień wraca moda na dzwony i w ogóle szerokie spodnie?

Polecane posty

Gość Ania Bo

ktoś też tak słyszał??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak słyszałam. nawet widziałam już (!) zdjęcia hollywodzkich gwiazd w tego typu spodniach m.in. jessicę albę. osobiście wolę rurki. choć szerokie spodnie świetnie tuszują szerokie biodra, a obcisłe rurki tylko je podkreślają. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja słyszałam ze powraca
wielkimi krokami moda na skóre - skórzane i skóropodobne spodnie jak to było pod koniec lat 90-tych i 2000-2001 ! Dobrze ze ja zachowałam swoje w szafie - przydadzą sie na jesień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania Bo
no to zajebiście, bo od 2 lat nie mogę kupić spodni z rozszerzaną, bądź chociaż normalną nogawką, wszędzie tylko te pieprzone rurki tyle że do Polski to i tak ta moda dotrze zapewne za rok dopiero:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spodkać to możesz spodek
Ufff nareszcie będę mogła założyć modne dzinsy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jestem do niczego
kurcze a ja nigdzie normalnych rurek nie moge kupić - wszedzie dzwony:D już nie mówiąc o tym, że nie cierpię biodrówek.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania Bo
No chyba żartujesz, w jakich sklepach?? Ostatnio zrobiłam sobie rundkę po tych wszystkich H&M-ach, C&A-ach i innych no i dupa:O Jedyne szerokie spodnie jakie znalazłam to takie lniane, zdaje się że im sprzed roku jeszcze zostały..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jestem do niczego
kurcze niby po galeriach szukałam, chociaz szukałam głównie jeansów. dla mnie porażka - pół tyłka wychodzi i nogawki się pętają. całkiem nie do mojej figury. dobrze, że kupiłam sobie pare rurek z wysokim stanem w lumpeksie - chyba nieużywane bo już dawno nie modne:) nareszcie nic mi z tyłka nie spada:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×