Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ONA ANO

do kochanek zonatych mezczyzn

Polecane posty

Gość zrujnowana dusza
tak, pełnego :) Boże, nie pomyślałabym ,że mnie coś takiego spotka... Jakiś dziwoląg, wynaturzony - czy jak ? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrujnowana dusza
Nie wierzę w takie internetowe znajomości, czaty, itp. j potrzebuję kontaktu wzrokowego, itd.... Tam wielu bajkopisarzy, ściemniaczy :( i napaleńców...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pajoonk
byłam w podobnej sytuacji zostawiłem żone dla kochanki...a kochanka zobaczyłą ze zycie ex-żonatym z dzieckiem to nie bajka i poszła sobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdezoriętowana
to nie jest takie proste wszystko odejście od żony/męza , zrujnowanie komuś życia nie jest trudne. a pózniej nic dobrego z tego nie wychodzi zazwyczaj. ja wiem że nie mogłabym być z moim kochankiem bo po jakim czasie nawet jeśli by sie dla mnie rozwiódł to jestem pewna że po jakich 3-4 latach i tak by sie sytuacja powtórzyła i znów bum sobie znalazła kochanki itd so wszystko zostanie po staremu ale dośc mam jego zwyczajnej dziecinady lubie konkrety więc dostanie kopa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrujnowana dusza
zdezorientowana dobrze, że wiesz czego chcesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pajoonk
zrujnowana dusza to musisz szukać dokładnie nie kazdy facet w sieci to napaleniec :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seks jest seksem :) i to jest cołkiem przyjemne :D natomiast miłość to raczej bzdety i pobożne życzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdezoriętowana
no ty też powinnaś faceci na prawde potrafią sobie poradić znakomicie wiązać jadno z drugim daj se spokój z idiotą nie szkoda ci samej siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrujnowana dusza
może :) brakuje mi mężczyzny, w dosłownym tego słowa znaczeniu brakuje mi męskich ramion, dotyku, męskiego głosu sexu mi też brakuje :P ale przygodny sex to nie dla mnie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pajoonk
zdezoriętowana zgadzam sie po cześci z tym co mówisz...ale równie dobrze po 3-4 latach byś mogła stwierdzić ze ten facet to pomyłka życiowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byłam w podobnej sytuacji
pajoonk, to zostałeś z przysłowiową ręką w nocniku...wspólczuję. Musiała Ciebie ta kochanka nie kochać, nie darzyć głębszym uczuciem skoro ją to przesosło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrujnowana dusza
może :) brakuje mi mężczyzny, w dosłownym tego słowa znaczeniu brakuje mi męskich ramion, dotyku, męskiego głosu sexu mi też brakuje :P ale przygodny sex to nie dla mnie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pajoonk
len polski ten jeden to Ja:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajoonk czytając Ciebie utwierdzam się w tym ,że tyrzeba być tchórzem i asekurantem żeby człowieka nie spotkało to co Ciebie. Trzym się chopie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrujnowana dusza
jestem zdruzgotana :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdezoriętowana
znam siebie a jeszcze lepiej postepowanie facetów :-0 niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorki topiku
opisałaś identyczna sytuacje w jakiej sie znalazłam sama....doradzę.... zadzieraj kiece i uciekaj gdzie pieprz rosnie.... zastanawiam się czy to nie ten sam facet co mnie omotał:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pajoonk
byłam w podobnej sytuacji gdybyś wiedziała jakie smsy dostałem..jakie emaile...jakie kartki na walentyki :D też mi mówiła ze nikogo tak nie kochała:D dlatego chce tutaj wam powiedzieć...ze jakby ten facet był wolny i 100% dostępny to byście inaczej mówiły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bosze...faceci z topiku weźcie przelećccie dusze z mega wytryskiem bo nam sie kobieta załamie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pajoonk
xyzed ale asekuracji i tchorze mają teraz lepiej ode mnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajoonk skąd ja to znam :D :D :D Niestety my faceci też łapiemy się na ten lep :D ale który racjonalne myśli z uciskiem ? :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pajoonk
xyzed ale asekuracji i tchorze mają teraz lepiej ode mnie;)...maja sex i z żona i z kochanką;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
len-- ostatnie zdanie nie bylo miłe... :o zastanów sie dwa razy zanim cos napiszesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrujnowana dusza
len polski :P skąd ta złośliwość... ? nie jestem az taką desperatką, chociaż w tej sytuacji ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie że mają się lepiej bo nie do końca wierzyli kobiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrujnowana dusza
troszkę przykro, że tak ostro wyjechałaś do mnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pajoonk
xyzed teraz stosuje tą zasadę...pomimo uścisku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×