Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cameron22

skąd mam wziac do jutra 150 zł ??

Polecane posty

musze koniecznie miec aby zaplacic za mieszkanie :-(( nie mam zbytnio od kogo pozyczyc .... co mam robic ? pomózci ? myślałam aby wziac jakis sprzęt i isc do lombardu ?? ale nie wiem co bym mogla tam dac w zastaw :-((( POMOOOCY !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz ci coś bvrzydkiego
poradzą. Możesz wziąć kredyt/pożyczkę jak wiesz że będziesz miała za niedługo wpływy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sofiana
rodzice..? nie wiem wejdz na ogłoszenia moze jakas praca dorywcza .. na dzisiaj mało to pracy jest ..? pracujesz ,uczysz sie a chwilowo wakacje..? ile masz lat..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reyrtureu
takiej wysokości kredyt top zaden problem chyba że nie masz dochodów - ale takie pożyczki chyba tez są , choc nie chce wiedziec , jak oni potem ściągają te kredyty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sofiana
Cameron22 odpowiesz czy tylko to był taki wkret zeby co napisac..???mam pytanie a co ty dzisiaj sie dowiedziałas dopiero ze masz za mieszkanie zapłacic ..? takie sprawy sie wie chyba wczesniej.>??? jestes nie odpowiedzialna sorki zal mi cię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie byl żaden wkręt :-(( ciągle nie mam tej kasy ... siedze i myślę skąd mam ją wziac :-(( kurwa mac !! no fakt jestem nieodpowedzialna mam babcię co ma niemiecką emeryture , ma wiec dużo pieniązków ...ale jest mi okropnie wstyd prosic babcie o pieniądze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×