Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość butterfly88

kuszę facetów ale...

Polecane posty

Gość butterfly88

witajcie, jestem w kropce, gdyz uchodze za ladna i mila dziewczyne, nierzadko slysze teksty w stylu" mmm ta bluzeczka z dekoldem pobudza zmysly" albo "masz zajebisty tyleczek" itp....czekajcie to nie chodzi o to ze ja chce sie pochwalic czy kogos sprowokowac tylko o to, ze ja naprawde mam problem :( kusze facetow, nawet nieswiadomie a oni potem glupieją, sa wkurzeni na siebie... bo to jest tak ze ja kusze, zachecam a jak dochodzi co do czego to uciekam ;/ bez sensu... w ogole nie wiem co mam robic... dzieki z gory, buziaki ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sp...laj i przestań nudzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez tak mam... Tzn, w sumie chyba chodzi o to, ze faceci zawsze widza we mnie potencjalna partnerke na zwiazek, a ja chce na razie zdobywac tylko kumpli. Bardzo przejmuje sie faktem, iz moge kogos zranic odrzucajac go, lecz nie bede sie zmuszac do zwiazkow. Nie wiem czy to tak calkowicie twoja wina... Moze to po prostu styl bycia, ktory przyciaga facetow. Chyba nie da sie nic na to poradzic... Kiedys myslalam, ze moze facetow przyciaga to, jak jestem ubrana i pomalowana (wiadomo faceci lubia zadbane, przyciagajace wzrok dziewczyny), wiec jesli chcialam jakiegos faceta od siebie \"odstraszyc\", pokazywalam mu sie bez makijazu, w powyciaganych dresach, nieulozonych wlosach... I co? I to, ze im to najwyrazniej nie przeszkadzalo, gdyz wciaz tak samo na mnie reagowali... Wiec ja tez nie wiem o co chodzi, ale nie chcialabym zeby kogos nieswiadomie zranic, bo wiem jak to moze bolec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość butterfly88
tego sie moglam spodziewać :] to przeciez jest beznadziejny problem, na dodatek nuudny i tak jakby wyjety z glowy 14latki... wiecie co? a z resztą niewanze, dziekuje ze ktos okazal laske i pokwapil sie zeby wejsc, przeczytac i baaa nawet odpisac na moj post!! ukolny w waszą strone!!! :] Aha, to forum jest po to, aby dzielic sie z innymi swoimi problemami, podniesc sie na duchu, pomoc, doradzic, otrzymać pomoc i niewazne czy sa to błahe i beznadziejne problemy czy wielkie i decydujące o wielu waznych sprawach, kazdy powinien byc traktowany prawie tak samo... wedlug mnie oczywiscie dzieki za fatyge i pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość butterfly88
Jaaap dzieki ze odpisalas :) ja tez nei cche ranic innych ale własnie to jest silniejsze ode mnie, ja tez moge byc nie umalowana, z nieuzonymi wlosami czy w starcyh ciuchach... to czasami slysze ze tak mi lepiej... no to wtedy mi rece opadją... ostatnio jesden moj kolega zakochal sie we mnie, ja go odtracilam tzn w takim sensie ze traktuje go nadal tak samo a on twierdzi ze meni pokochal :( a ejst starszy ode meni kilka lat :\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, nie martw sie, oni prawie kazdego lubia zjechac:D Urok kafe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic na to nie poradzisz... Zreszta i tak nie mogla bys byc z kazdym, ktory sie w Tobie \"zakocha\". Poza ty, mysle, ze lepeij w ogole zwiazku nie zaczynac, niz zaczac i po 2 tyg. go skonczyc. Wtedy mozna jeszcze bardziej zranic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość butterfly88
dobra ale co ich tak boli ze muszą od razu tak reagowac?? bez sensu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze chca sie dowartosciowac krytykujac innych:P Albo ostro i bez ogrodek wyrazic swoje zdanie... W realu nie zawsze tak mozna, w=a tu maja taka mozliwosc, wiec korzystaja:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość butterfly88
Haris Pilton ty za to pobudzilas moj zmysł węchu..."zapachniało" brakiem ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj dzieci dzieci
Wakacje się zaczęły co?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość butterfly88
no masz braki po prostu hehehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przez takie wypowiedzi realne stają się historie że na kafe nie ma ładnych kobiet tylko same pasztety i smoczyce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość butterfly88
zdziwiłbyś sie stic oj zdziwiłbys sie :) a Haris powinna iść do lekarza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ ja wiem jak co poniektóre wyglądają ;) jednak nie obalam mitów bo widać że jednak w każdym z nich jest ziarenko prawdy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość butterfly88
i poza tym to jak mozna nazywać kobiete pasztetem albo smoczycą?? rozumiem, ze są ladne i te mniej ladne ale... trzeba byc wyrozumialym bo niektore same doprowadzaja siebie do stanu ze tak powiem "ponizej sredniej krajowej" a niektore rodzą sie szarakami i juz, wiecej tolerancji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
butterfly nie dziw sie, ze sa tutaj negatywne wypowiedzi, najpierw przeczytaj uwaznie CO napisalas a potem dopiero badz zdziwiona :o piszesz tak: \"bo to jest tak ze ja kusze, zachecam a jak dochodzi co do czego to uciekam ;/\" a potem: \" ogole nie wiem co mam robic...\" odpowiedz sama sie nasuwa - NIE ZACHECAJ !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam taki problem
każdy poznany facet,nie ważne czy zajęty czy nie na mnie leci,gapi sie.... a przecież jestem taka skromna....nosze mini która zakrywa pośladki i bluzeczkę która odsłania część piersi ale sutki mam zawsze schowane... :P pozdrawiam laseczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może nie pociąga ich Twoja uroda ?? Co niektórzy faceci cenią również inteligentne kobiety ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj dzieci dzieci
Przecież od razu aż razi tym że to małolata, która chce być .... Przelecona???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniała dodać \"TEŻ TAK MACIE\" - żenada !!! HP -> Ja bardzo tolerancyjny - zawsze mogłem dodać: \"wredne lubiące knagi po 25 cm i wiecej\" :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość butterfly88
olivia, kusze facetow samym wygladem, nie stoje z karteczką"zapraszam, prosze" to samo sie dzieje, facet mysli ze moze cos ze mna zrobic, ja staram sie byc tylko miła ale jak zaczyna przypierać mnie do muru to wole uciec niz zrobić cos czego moge zalowac, z reszta nie chce ranic uczuc innych, i wiem ze moze teraz sie smiejesz jak to czytasz ale ja tak mam, unfortunately...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×