Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krejzol

Zakładamy Paczkę Znajomych

Polecane posty

Gość
Aha . Dobranoc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żabka--->nie uciekaj jeszcze:( krejzol--->jeśteś piękną, młodą dziewczyną. W tej sytuacji nie dostaniesz mojego zdjęcia:( A z okresu dziewczyno to się raczej ciesz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ziobro > no pisz o co chodzi ? :)a ja też bym chciała ziobro Twoje zdjecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żabka--->mojego nie dostaniesz, bo wiesz czego się boję:D, że mnie nie lubisz:D Poproś krejzol - ta jest dopiero laska!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ziobro > lubie Cie :) przestań ściemniac :P dawaj fotę ,pzrecież wiesz ,ze Cię lubie ❤️ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ziobro > 😠 😡 wysylaj bo jak nie to...😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
no nie mogę 😠 nie wie jak ja wyglądam i pisze \"przy Was \" !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde, dziewczyny, chce wysłać a ta moja poczta jest popieprzona jutro wyślę, obiecuję, od mojego męża OBIECUJĘ!!! żabka--->dawaj swoje tymczasem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ziobro > trzymam Cię za slowo :) ja Ci mojego nie dam ,bo będziesz miala koszmary :O mogę Ci wysłać Małej zdjęcie ,a Ty mi koniecznie wyślij Majki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żabka--->siebie dawaj też:) czytałaś, że w październiku przylatuję na chwilę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
wiem :) mam nadzieję ,że się spotkamy ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
super :) Wyślę Ci jutro zdjęcia dobrze ? teraz bym musiała poszukać ,a już mi się oczy zamykają i spać mi sie chce :O Jutro wyślę na pewno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żabka--->ja też się postaram, właśnie wysłałam mejla to tlenu o mojej awarii:( Pa, Dobranoc 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc... Dzisiaj ja stawiam kawusie... Ziobro, oma23, Krejzol, zdjecia wam wysle pozniej troche :-) Krejzol ja nie robiłam swoeje 18-stki.Pamietam-tego dnia bylam na slasku i wylądowałąm w gipsie.... ale za to 19-stke jak zrobilam to jej nigdy w zyciu nie zapomne:-) No i tak mi sie na tych wakacjach przytylo ze zaczyanm dietke. Moj maz tez sie odchudza, tylko on jak cos powie to tak zrobil, kiedys sobie dal postanowienie na nowy rok ze od 1 stycznia do 23 czerwa nie napije sie pepsi, i sie nie napil....Chciałabym miec taka silną wolę,.:-) Na dodatek jestem całą w komarach,,,, swedzi mnie wszystko, a sie nie podrapie bo znowu skóra mnie piecze, ehhh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KREJZOL!!!! 18 zyczen na 18 urodziny. Rozsadku w zyciu, umiaru w piciu, dobrego zdrowia, pieniedzy mrowia, ciaglej radosci, szczęścia w miłości, przyjaciół nowych, snów kolorowych, rodziny licznej, pociechy slicznej, wspaniałej pracy, wysokiej płacy, domu z ogrodem. psa z rodowodem, pomysłów wielu, dojscia do celu, rekordów bicia i stuuuuuuuu lat życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj wsrod ludzi doroslych, swiadomych, mogacych glosowac i ... odpowiadac z paragrafow KodeksuKarnego!!!!!:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krejzolku---- wszytskiego najlepszego!!!! naj naj naj!!! sto lat ❤️ 🌻 ❤️ dziewczyny, będę po południu, wczoraj nie dałam rady! nadrobię czytanie i popiszę co u mnie! buziaki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tequilka no laseczka z Ciebie niezla:)! wyslalam Ci moje ale nie wiem czy dojda bo mi sie tu cos chrzani wysyla sie i wysyla jak nie dojdzie to bede jeszcze raz probowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oma23nic nie doszlo.... moze lepiej załaduj zdjecie na jakim serwerze i linka wyslij, a moze zdjecie za duze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×