Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krejzol

Zakładamy Paczkę Znajomych

Polecane posty

tequlka wyslalam 1 jak dojdzie to wysle nastepna:) ja wazylam 65 i juz waze 60 bo zastosowalam kopebhaska:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oma zdjecie doszło... ja na kopnehaskeij nie wyrobie. za zadne skarby nie odmowie sobie rano kawusi z mleczkiem i cukrem, i pepsi... ale ograniczam jak moge. Wody mineralnej nie dam rady pic bo po niej jest mi strasznie nie dobrze... na dzien pije o.5 l pepsi, i wode mineralna z cytyna (duzo) i sokiem malinowym. lepsze to od pepsi. ogolnie to nie jem duzo. wczoraj np zjadłam kilka sliwke, talerz warzyw zryzem, goracy kubek i bulke grahamke... ale musze sie zaczac wiecej ruszyc. ja najwiecej wazylam 74 kg, schudłam 10 kg i teraz 2-3 kilo to dla mnie koszmar ..,, lece na zakupy i zapłacic ostatnia rate za cyfrowke - w koncu koniec :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe to widze mamy podobne doswiadczenia no ja 75:) a ile masz wzrostu? ale na tych zdjeciach to mi wygladasz na patyka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziweczyny Wy mi tez powysylajcie zdjecia!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja patyk?? no co Ty... wzrostu mam 172cm.. Krejzol dzieki za fotki. Ja sie zwijam z głodu.... Gotuje kalafiorka i musze wytrzymac jakies pol godzinki az sie ugotuje.... ide z psem na spacer zeby sie powstrzymac od ciasteczek:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krejzolku...... :-) 101 Dalmatyńczyków 1001 Upojnych nocy 1001 Drobiazgów 100% Pweności 7 Wspaniałych 4 Pancernych 2 Setek i zakaski Strzału w 10 1 000 000 Buziaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Krejzol > Życzę Ci abyś odnalazła : w ciszy swoje myśli i marzenia , w bliskich Ci osobach siłę i piękno stworzenia , w otaczającym świecie radość istnienia , w kolorach ,smakach i zapachach wielkość natchnienia , a w sobie miłość . Wszystkiego najlepszego 👄 ja też chcę Wasze zdjęcia :) ziobro > walcz ,walcz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ale pusto :( Oma > dziękuję za zdjęcia ,jesteś bardzo ładna :) mojego nikt nie dostanie ,przy Was wpadam w kompleksy 😭 ziobro> co ze zdjęciami ?:) słyszałam ,ze straszne powodzie w Anglii :( a jak u Ciebie? vilija > gdzie byłaś jak Cię nie było ? :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny za życzonka 🌻 ja tak przelotem...na sekundkę... troche rodziny przyjechało, i siedzę z nimi. Okres mam :/ Dziś się okazałam w wielu przypadkach GAPĄ :D ale to już te swoje lata... Jakiś chłopaczek ustąpił mi miejsca w autobusie...poczułam się tak staro:D ale wmawiam sobie, że pewnie chciał zrobić dobre wrażenie przed mamą i naciągnąć ją na kolejnego loda ;) tak...to jest bardzo możliwe :D Dostałam mnóstwo życzeń, aż się tylu nei spodziewałam. Ale zawiodłam się... Mój kolega, z którym od miesiąca wszędzie chodzę, napisał mi tylko życzenia na GG... a o 19.30 sygnał puścił... Dziwię się, że nie przyjechał, w sumie go nie zapraszałam, ale on lubi w takie dni wpadać bez zaproszenia... No nie wiem co jest. Smutno mi z tego właśnie powodu. ale i tak jest fajnie mimo że nie mam humoru, przez ten okres... JEszcze w dniu moich urodzin! ehh! Oma = wyysłałam zdjęcia 😘 Pa dziewczynki, idę na dół. Będę pewnie jutro ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żABKA DZIEKUJE:) nie wyglupiaj sie stara dawaj foty i nie kombinuj!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
krejzol> nie smuć sie w taki dzień ,bo 18 urodziny ,to jest naprawde wyjątkowy dzień i nie warto sobie psuć humoru :) a kolega...może jeszcze zrobi Ci niespodzianke i pzryjedzie :) oma> nie dam 😭 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helo! Nowy osobnik wita! Ale sie przyzjane ze nie czytalam poprzednich postow :) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Asasello > witaj :) krejzol> jak nie damy ,to jutro poprawiny zrobimy :classic_cool: ja mam ochotę się dzisiaj upić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helooo żabka :) Musze poczytac wczesniejsze posty zeby wiedziec co sie tu dzieje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
pa krejzol ,baw sie dobrze :) Asasello> w takim razie miłej lektury życzę ;) a gdzie reszta dziewczynek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oz Ty jedzo,nie lubie Cie:P krejzol kuz Ci wysylam:) Asasello milo mi:) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
to nie lub 😤 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krejzol fajna zes babeczka:) mamy podobny styl widze:) Jestes z Krakowa? bo rynek widzialam? Zabka to ja tez foch do jutra bo dzis ide juz spac:P dobranoc Dziewczynki i Tobie jedzo tez:P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
oma>dobranoc wredoto ,śpij dobrze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asasello--->witaj🌻, jakie miasto reprezentujesz i ile masz lat?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vilija--->napisz coś więcej o tym stażu:) żabka--->Ty się nie ukrywaj, musisz dotrzymać obietnicy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×