Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krejzol

Zakładamy Paczkę Znajomych

Polecane posty

Gość
ziobro> :D złość piękności szkodzi :P sprawdz pocztę ;)tylko sie nie przestrasz hehe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żabka--->ma na imię Maciek, a jego mama była polonistką w kilku toruńskich szkołach:( Mam nadzieję, że Ciebie nie uczyła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
A to nie znam ,myślałam ,ze Sebastian ,bo przypomina mi troche takiego jednego Sebastiana .A jego mam mnie nie uczyla na pewno ...chyba :O :D vilija > coś w tym jest ;) dobra laski ja ide straszyć ,bo to juz 24 sie zbliza :P dobranoc kolorowych snow ,do jutra 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ziobro > proszę Cię :D jaki ? hehe to tylko pozory ;) buziaki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żabka--->pa, pa 🌻 🌻 🌻 To ja też zmykam, bo Maciuś z drugiej zmiany zaraz wróci to mu kolacyjkę naszykuję:) Vilija--->pa, pa 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ DZIEWCZYNKI WCZORAJ NIE WCHODZILAM NA TOPIC BO MIALAM STRASZNEGO DOLA A WIDZE ZE SIE POWYMIENIALYSCIE FOTKAMI JA TEZ CHCE OD WAS WSZYSTKICH DOSTAC ita130@o2.pl OD ZABKI, ZIOBRO, TEQUILLKI, KREJZOLA, OMA23, VILIJI, KATKA2006 I OD KOGO TAM JESZCZE PRZEGAPILAM JAK WROCE DO DOMU TO WAM PRZESLE SWOJE JESTEM CIEKAWA KTO DZIS PIERWSZY ZAWITA I ZE MNA POGADA A DZIS TAK SREDNIO SIE CZUJE DOLY SA OKROPNE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KREJZOL= WSZYSTKIEGO CO NAJLEPSZE W ZYCIU, SPELNIENIA MARZEN I ZEBYS BYLA W ZYCIU ZAWSZE SZCZESLIWA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chętnie się dołączę, jak tylko znajdę chwilkę czasu i troszkę o was poczytam czyli tak koło 13.30 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
VILIJA= JA TEZ JESTEM NA STAZU OD LIPCA I RACZEJ NIE MAM MOZLIWOSCI ZATRUDNIENIA W TEJ FIRMIE ALE PRACOWALAM DO MARCA TEGO ROKU I SZUKALAM PRZEZ 3 MIESIACE JAKIEJS FAJNEJ PRACY I NIC NIE MOGLAM ZNALESC CIEKAWEGO NO I SIE ZDECYDOWALAM NA TEN STAZ ZAWSZE JAKAS KASA A PRZYPOMNIJ MI Z JAKIEGO MIASTA JESTES OMA23 I KLATKA2006= A WY SKAD JESTESCIE ZABKA I ZIOBRO= A WY TUTAJ SIE UMAWIACIE NA PAZDZIERNIK, NA NALESNIKI I KONCERT A O MNIE ZAPOMNIALYSCIE JA TEZ BYM SIE CHCIALA Z WAMI SPOTKAC , NO CHYBA ZE NIE CHCECIE ZABKA A TY NA JAKIEJ ULICY MIESZKASZ BO ZIOBRO NA RYDYGIERA A TY MOWILAS ZE JESTES SASIADKA TO TEZ NA RYDYGIERA?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITA J ANKA_23 FAJNIE ZE SIE PRZYLACZASZ SKAD JESTES

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey,,, tyle napisałyscie wczoraj wieczorkiem :-) wow :-) Ja ledwo wstałam i wsciekła jestem jak nie wiem co.... Przed chwila sie dowiedzialam ze dzisiaj jakas impreza jest na 20 osób a ja sama bede pracowac... Moj kochany pies dostaje szału, nie wiem co mu jest, ale w pokoju normalnie mi sciane obgryza. Nowy pokoj, nie dawno skonczony i na scienie 3 dziury wygryzione... Jak mnie nie bylo to biedna przez 4 dni w ogole nic jesc nie chciala, a teraz mnie na krok nie odstepuje, jak siedze przy kompie to lezy mi pod biurkiem, jak tylko sie rusze to ona zaraz za mna.... Nie pamietam juz komu zdjecie wysyłałam... Przypomniec mi sie:-) Znacie jakis sposob zeby skóra nie schodziła?? u mojego ojca pewna dziewczyna była na stazu przez 6 m-cy i juz pracuje chyba 3 rok. Ja jakis czas temu szukałam pracy, w jednym sklepie babka chciala mnie przyjac ale podziekowalam jej ładnie, wypłata 600 zł, mialam pracowac od 6 do 15:30 i tylko JEDNA niedziel w miesiacu wolna, wychodziloby mi cos ponad 2 zł za godzine!! Bylo to pierwsze i ostatnie miejsce gdzie szukałam pracy... Dzisiaj z kolezanka ide pierwszy raz w suchej do sklepu z uzywana odzieza :-) heh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TEQUILLKA = DZIEN DOBRY PANI NIE WYSLALAS MI JESZCZE ZDJECIA WSZYSCY TACY ZACHWYCENI TWOJA URODA JA TEZ CHCE POPODZIWIAC ita130@o2.pl NA SCHODZACA SKORE TO NAJLEPIEJ PILLING I KREM NAWILZAJACY ALBO ODZYWCZY, TYLKO PILLING ZALEZY JAKA MASZ CERE JESLI WRAZLIWA TO ALBO ENZYMATYCZNY ALBO DROBNOZIARNISTY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TEQUILLKA = TYLKO UWAZAJ ZEBYS NIE WCIAGNELA SIE W NALOG LUMPOW BO JAK JAKIS FAJNY SKLEP BEDZIE Z UZYWANA ODIEZA TO MOZNA WYDAC KUPE KASY JA TAK MIALAM NO I CZASAMI JESZCZE MAM ALE PROBUJE OGRANICZAC ANKA_23 = A NAPISZ COS WIECEJ O SOBIE ILE MASZ LAT CO ROBISZ ITP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ita jak na razie smaruje tylko jakims kremem z avonu summer cos tam... peelingi i inne rzeczy odpadaja... raz jak zamówiłam jakis zestaw z avonu i tam byly rozne maseczki i peelingi- zrobilam je, to mialam taka morde ze katastrofa. liszaje mi sie zrobily, jake ssyfki i w ogole podziekowałąm juz. Nigdy nie nakładałam nic na twarz, czasami moja mordka kremu nie widziala przez rok i bylo wszystko ok... Najgorsza skore mam pon nosem,wczoraj jak nalozylam tak duzo kremu ze cala bylam biala, pozniej jak to siw chłoneło i chcialam to rozsmarowac to na rekach mialam sama skóre...:-) Zaraz Ci wysle zdjecia ...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ita zawsze znajoma ze slaska mi przywozila rozne rzeczy, a teraz chce sama isc :-) I nie powiem ale 3/4 moich ubran jest z lumpexow :-) Zdjecie wysłane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TEQUILLKA = TO JAK NIE CHCESZ PILLINGU CHOCIAZ TO BY CI ZLUSZCZYLO TEN NASKOREK KTORY SCHODZI TO SMARUJ DUZO KREMEM A ZDJECIE ZARAZ OBEJRZE A WIDZE ZE JAKAS TWOJA ZNAJOMA LENA LENA = CZESC CO NAM POWIESZ O SOBIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oma 23
Czesc dziewczynki:) jakie nastroje dzis? ale jestem niewyspana:( u mnie zaraz bedzie lalo chyba.Vilijka wyslalam zdjecia czekam na Twoje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem tu nowa:) Przegladalam sobie topiki,i ten mnie po porostu zaciekawil:) Vilijka,to moja znajoma;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
It nie znajoma, przywitałam sie :classic_cool: Ja własnie włoski sobie wyprostowałam i ide z pieskiem na spacer i kupic cos na sniadanie ;-) Oma ja tez nie wyspana,,, na dodatke jakies koszmary mialam ze ktos sie włamał mi do domu,jacys ruscy czy cos.... te ruski mi sie wziely chyba stad ze wczoraj skonczylam czyta ksiązke \"BOZA PODSZEWKA\" heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tequillka= ty jestes ta blondynka, ja tez mam taka fryzurke i blond wlosy no i niebieskie oczy tylko ty masz sliczna cere a ja zreszta kiedys o tym pisalam ladna z ciebie dziewczyna jak dobrze pamietam to nie wiem po co sie z nim meczysz a co do ciuchow to ja tez mam 3/4 z tamtad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oma23= czesc ja dzis taki sobie mialam nastroj jak wstalam po wczorajszym dole ale jak weszlam na nasz topic to odrazu humor mi sie poprawil wyslesz mi tez swoje zdjecie czekam lena= napisz cos o sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ita wiem, kazdy mi mówi po co sie meczyc, ale jakos ja za bardzo w siebie nie wierze... Ja tydzien temu bylam u fryzjera, mialam miec balejza zbrazem i tyl czerwony, ale taki mi sie spieszylo ze sam blond został, i to mi zrobila taki jazsny ze wsciekła byłam, ale jak mnie opaliło to wyglada w miare... Na tym zdjeciu z wesele mialam fajny kolor, nastepnym razem zrobie wiecej kolorkow...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm,ok:D Chyba jestem tutaj najstarsza,za pare dni stuknie 31:P Mam dwoje dzieci,chlopakow:D,9 i 4 lat,mieszkamy od 11 lat w Niemczech:) Mam meza,na razie nie pracuje,ale chce jak najszybciej,bo do bani mozna dostac:O Podanie do pracy wyslalam do Danii,maz tam juz pracuje,moze i ja sie zlapie,a wtedy fora z dwora do Danii. To chyba tyle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tequillka= mi sie taki podoba kolor jak masz bo jak za duzo kolorow to mi sie nie podoba sluchajcie dziewczynki teraz mam robote jak skoncze to zajrze na topic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×