Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krejzol

Zakładamy Paczkę Znajomych

Polecane posty

tyle już naklikaliście że nie wiem kiedy to wszystko przeczytać, nie narzekam na nadmiar czasu, ale czuję się dosyć samotna, mam swoich znajomych ale takich od parady (jeden wyskok na miesiąc, czasem na pół roku), wiadomo jak jest - nikt nie ma czasu i wszyscy się porozjeżdżali siedzę w domu, zajmuję się dziećmi, bardzo to lubię, ale nie ma do kogo gęby otworzyć, jak już jest bardzo źle to włączam wiadomości by chociaż kogoś dorosłego i mądrego posłuchać :) Ania - 24 - Poznań (całe życie mieszkałam w Poznaniu, ostatnio się przeprowadziłam 10 km dalej i dziwnie mi się pisze \"Koziegłowy\")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krejzol= nie doszlo anka_23 =to sa twoje dzieci, no widzisz to bedziesz mogla zawsze z nami pogadac oma23= kiedy slub przypomnij mi zabka= mam nadzieje ze dotrze twoje zdjecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ita = ale na ten mail wyslalam co masz w preferenacjach, w ogole nie doszedl mail?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli to było pytanie, to tak moje dziedzieci, do innych nie miała bym chyba tyle cierpliwości i miłości :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klemensowy
www.11points.blogspot.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
oma > no to nara :classic_cool: :P Anka> a w jakim wieku masz dzieci ? :) ita> ja tez wyslałam na ten co masz w niku :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
krejzol > najpierw Ty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
krejzol > mam :) zaraz poogladam ,moje sie juz wysylaja Anka > dwie dziewczynki :) fajnie:) moja córcia ma 3,5 roku ,a broi jakbym miała dziesięciu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krejzol= inaczej sobie ciebie wyobrazalam zabka= napisalam malego maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ita > @ ściśle tajny poszedł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabka= nie normalny ale musze ciagle sie wylogowywac bo nie moge siedziec na cafe przeczytaj wczesniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ita> :D odpisałam Ci ,tylko to co napisalam jest ściśle tajne :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabka= a nie chodzilas czasami do jarpena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
krejzol > wysłałam Ci :) ita> nieee ,ja to grzeczna jestem ,nie imprezuje :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabka jak to to ?! to mi nie wysylasz a wszystkim dookola tak? ale jestes:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ita> do jutra :) oma > już wysyłam :P 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oma = co teraz w modzie swiszczy?:D co teraz modne jest, ja tak dawno w sklepach nie bylam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabka ale Ty chuda jestes:)zazdroszcze Ci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a coreczka -bobba-taki cukiereczek sliczny!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
oma > :) a co Ty chcesz od swojej figury ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wolalabym byc jednak szczuplejsza:) a teraz z innej beczki,dziewczynki poleccie mi jakis test ciazowy? bo zaczelam diete kh i ona dosc drastycznie odcina jedzenie i trwa 13 dni. Ja ja zaczelam w zeszly poniedzialek czyli 10 dni temu .Teoretycznie w zeszly wtorek powinnam dostac okresu.Najpierw myslalam ze to przez diete ,ale w sumie 1 dzien na niej bylam do czsu kiedy mialam dostac a potem myslalam ze przez upaly,bo mojej przykaciolce sie spoznil ale czekam i czekam i nic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
oma> ja robiłam sobie z krwi w laboratorium ,więc takich co są do kupienia to nie znam.Wydaje mi sie ,ze najlepiej jakbys zrobila w laboratorium z krwi ,daja najbardziej wiarygodny wynik:) Moja corka wlasnie zasnela na dywanie podczas zabawy :O :D oj dzieci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde narazie nie mam czasu,jak nie dostane do przyszlego to pojde ale jakby Ktoras jakis miala przetestowany to piszcie ,ja teraz ide robic deser ktorego nie bede jadla:( Teguila jak tam Twoje odchudzanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×