Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krejzol

Zakładamy Paczkę Znajomych

Polecane posty

Gość
Hej :) ziobro > hihi jesteś niemożliwa :D tequilka22 >🌼 widzę ,ze już sobie lat dodajesz ;) oo , i widze nowa stopka :) katka> ❤️ jesteś bardzo silna ,wierze ,że dasz radę ,jak coś to masz nas i zawsze możesz tu się wyżalić :) oma> idź lepiej do lekarza ,może to stres czy coś takiego ,ale powiem Ci ,że u mnie przez dwa miesiące żaden lekarz nie mógł stwierdzić ciąży ,robili mi nawet usg i nic ,lekarz uparcie ,ze nie jestem .Wkurzyłam sie strasznie ,poszłam zrobić test z krwi i ...byłam :D krejzol > jadę do rodziny na wieś ,później do Sopotu na jeden dzień ,bo chcemy zabrać małą do delfinarium i nad jezioro na jeden dzień z kolegą .Nie będzie mnie jakiś tydzień :( Ja mam dzisiaj dzień zabiegany ,zakupy na wyjazd ,pranie ,prasowanie ,sprzątanie itp. Dziewczynki Ita Was serdecznie pozdrawia :) niestety nie może dzisiaj pisać z nami :( buziaczki 👄 🌼 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgłaszam się jako solenizantka :) życzcie mi proszę, bym już nigdy nie czuła się tak samotna jak w te imieniny 😭 buuubuuubuuu na obiad lasagne - ciekawe czy się uda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
aniu ,wszystkiego najlepszego 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 żeby spełniły sie Twoje wszystkie marzenia i żebyś nigdy już nie czuła sie samotna 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
vilija > co jest ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny🌻 Ja też się dzisiaj czuję jak rozjechana żaba (sorry żabka:)). żabka--->mąż wczoraj wlazł do łóżka nieogolony (na twarzy oczywiście:)) to strzeliłam focha, odwróciłam się dupą i poszłam spać:( I wszystko na nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anka--->🌻 🌻 🌻 Życzę Ci żebyś już nigdy nie czuła się samotna. Życzę słonka, uśmiechów dookoła, dobrych dusz i wspaniałych ludzi na swojej ścieżce życia:) 🌻 🌻 🌻 Ciekawę jaką lazanię robisz, ja zwykle robię meksykańską, ona zawsze wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ziobro > ja Ci dam rozjechaną żabe 😠:D ziobro ,to nie mogłaś powiedzieć żeby sie ogolił ,tylko zaraz musiałaś sie dupa odwracać do niego ? ja nie mogę z Wami 😭 ;) vilija > nie denerwuj się 👄 a nie mogę gdzieś indziej Cię wysłać na ten staż ? nie możesz odmówić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vilija--->to cholera długo za taką małą kasę:( To jest wyzysk osób bezrobotnych:( A to nowe miejsce ciekawe chociaż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żabka--->no chyba sam powinien wiedzieć, że zarost na mojej twarzy też by nie był dla niego przyjemny:D Ja byłam przygotowana perfect:D Ale tak w ogóle to ja nie przepadam za seksem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ziobro> chciałabym Cie zobaczyc z zarostem :D a tak serio to ja tez nie lubie nieogolonych facetow ,kojarza mi sie z brudasami :O a co do seksu ,bym Ci cos napisala ,ale nie tu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
vilija > no to nieciekawie .Złodzieje cholerni ,wyzyskiwacze 😠 ja myślałam ,że mozna trzy razy odmowic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vilija--->nie chcę Cię martwić, ale to prawdopodobne, że po dwunastu miesiącach po prostu przyjmą następną stażystkę. No chyba, że zrobisz piorunujące wrażenie, olśnisz wszystkich swoimi umiejętnościami - wtedy jest szansa:) żabka--->ciekawe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ziobro> co ciekawe ? :) ja też jak byłam na stażu przez rok ,to jak staż się skończył to mnie zwolnili i nie ważne było ,że byli zadowoleni .Oni właśnie tak robili ,że zatrudnili tylko stażystki .Taka sama praca i za połowę kasy ,a nawet lepsze stażystki ,bo bardziej się przykładają do pracy ,bo chcą pokazać się z jak najlepszej strony .Gnojki 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
idę do sklepu i na lody z Mala ,pozniej bede 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ziobro > napiszę Ci ,albo powiem :) masz gg ? ja zmykam :) do wieczorka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już się przyzwyczaiłam do zarostu u męża goli na święta, bo częściej nie ma czasu (albo jest zbyt leniwy) nie mam sił o takie pierdoły się kłucić, bo mi to akurat nie przeszkadza co innego to sposób w jaki \"składa\" koszulki :P pracuj tak na stażu jak ci płacą, czyli połowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już się przyzwyczaiłam do zarostu u męża goli na święta, bo częściej nie ma czasu (albo jest zbyt leniwy) nie mam sił o takie pierdoły się kłucić, bo mi to akurat nie przeszkadza co innego to sposób w jaki \"składa\" koszulki :P pracuj tak na stażu jak ci płacą, czyli połowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anka--->sądziłam, że czujesz się samotna z powodu braku drugiej połówki...tymczasem czytam o mężu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej aneczko wszytskiego naj :*:* ja tez dzis wkurwiona :/ w konia mnie wszyscy zrobili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu wszystkiego naj naj !:) Moj przyszly wyglada najlepiej z 1 lub dwudniowym zarostem :) ale tez sie wkurzam jak mnie drapie:P Krejzol i co impra odwolana czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro 18stka :D a dzisiaj to piwo ze znajomymi... bylo. niedawno wrocilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czujesz ze ja nie pilam piwa od pocz wakacji tak sie zaszylam w domu:) A dzisiaj moj men pojechal do siebie a ja sama,buuu:( nie powiedzialas mi czy z kraka jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro się umówilam z kolega :D najprzystojnieszjy ze szkoly!!! zaproponowal!!! omg :D:D:D kiedys z nim bylam na lasagne!!! wow:D kolejny kolega... ostatnio mi powiedzial ze nie moglby sie ze mna zwiazac bo jestem z wyzszej polki...nie wiem o co chodzi:/ kolejny... dzisiaj go oklamalam:P nie chcialam zeby przyjezdzal. ale jutro w koncu przyjezdza.na 2h, bo poznie j 18stka:D i tylu jeszcze ich:PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki. nie ale zakochalam sie w tym miescie:) wroce tam... jestem z Lublina:) z okolic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha:) a to ze z wyzszej polki to bajer przestarzaly.Ja mam starszego brata, zawsze mi mowil zebym nie wazyla sie umawiac jezeli chlopak bedzie mi opowiadal ze jestem madra,ze malo takich ladnych a madrych.wlasnie ze jestem nieosiagalna i taka ala wyzsza polka i ze sie boi ze sie nim zabawie tylko i takie pierdoly:) potem byla cenzura wszystkich chlopakow :)zaden nie pasowal tak do konca:) az w koncu znalazlam tego jedynego:) a Ty korzystaj z zycia bo masz jeszcze czas,a meza na studiach zacznij szukac:) A znajdziesz napewno bo laseczka z gornej polki jestes:P no i jeszcze ten styl ach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny gdzie jesteście? Znowu mam robić wieczór piękności:(?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dzisiaj sie ogoli?:P Ja to dzisiaj nie ide spac bo sie boje sama w domu,taka stara jestem a taka glupia:)jak milo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×