Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karolinka12345

biustonosz silikonowy

Polecane posty

Gość karolinka12345

hej dziewczyny mam pytanko czy któraś z was nosila kiedys moze taki biustonosz ..zastanawiam sie nad kupnem ale obawiam sie ze to jest lekkie dziadostwo i pewnie nie dziala.. czekam na opinie!!:)) jakby ktos nie wiedzial o co chodzi to wklejam przykladowy link na allegro: http://www.allegro.pl/19901_silikonowe.html?order=bd&view=gtext jak sobie radzicie kiedy zakladacie bardzo odkryta bluzke? ja jednak bez stanika zbyt komfortowo sie nie czuje. piszcie pozdrowionka karolinka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kierowczyni
to chyba jest dziadostwo..odkleja się, nie trzyma jak należy..a może kup sobie normalny stanik z silikonowym tyłem..miałam taki do gorsetu..rewelacja...nic się nie przesuwa, nie spada...trzyma isę jak ta lala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka12345
mm tez mnie jakos cala opcja tego stanika nie rpzekonuje..cos czuje ze mi to spadnie w najmniej odpowiednim momenci :P heheh z silikonowym tlem powiadasz..zaraz sie rozejrze na allegro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chwila chwila
okropieństwo.. lasce na weselu spod sukienki wypadł - tańczyła, spociła się troche - normalnie zupełnie jak to na weselu - i się odkleił bo to się moze i na suchym ciele trzyma, ale wypadł spektakularnie.. boli jak się zdejmuje, ajk odklejanie plastra brr lepysz taki z silikonowym tyłem, albo same naklejki na sutki zeby się nie odznaczały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikaaa5
Kurde nie straszcie mnie z tym odklejniem się. bo ja własnie sobie taki kupilam na wesel i nie chciałabym żeby mi wypadł spod sukienki :P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też chce wiedzieć
niech napisze coś - kto to miał i używał... - czy to nadaje się na biust po karmieniu piersią (nie taki sterczący i jędrny jak u 12-nastolatki?) - czy jest wygodne? - czy wszystkim się odkleja? może to co pisały dziewczyny na górze - to nie jest reguła. Tylko że jak lasce wypadnie taka miska na środku parkietu - to na pewno się pamięta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolipoli
Dziewczyny te staniczki sa rewelacyjne!! nie prawda ze sie odklejaja!!! niech sie nie wypowiadaja te ktore nie nosiły!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też chcę wiedzieć
=> Lolipoli, ale czy to jest wynalazek wyłącznie dla dziewczyn o jędrnym, sterczącym biuście. Bo u mnie po karmieniu dziecka - piersi nie wróciły na swoje miejsce. A też bym chciała coś takiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klklklklklk
mi się tak odkleił jak ktoś pisał wyżej.. na weselu..:( i na imprezie u znajomych (a nie tańczyłam prawie wcale). założyłam w domu - testowo - czy się odklei, raz się nie odkleił, raz tak - nie wiem czym to jest powodowane.. mam biust 70C więc nie taki duży ani ciężki, dzieci nie miałam więc nie wiem jak to wygląda na obwisłych piersiach, ale na moich jędrnych itd też raczej nie "działa" najlepije, żeby nie powiedzieć (napisać) beznadziejnie.. ile się wstyd najadłam na tym weselu.. :(:( dobrze, ze to nie moja rodzina, byłam tylko jako osoba towarzyszaca.. masakra, nigdy więcej tego nie założę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×