Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

meggy_p

ultrashape!!!

Polecane posty

dziewczyny, korzystałyście z ultrashape? piszcie o efektach! czy ten uwolniony tłuszcz odkłada się w innych częściach ciała, czy rzeczywiście wątroba się go łatwo pozbywa...? nie chciałabym iść na zabieg wyszczuplający nóg i po jakimś czasie mieć grubych ramion albo drugiego podbródka:( czy koniecznie trzeba uprawiać cwiczenia fizyczne i jak długo trzeba trzymać dietę niskokaloryczną??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny uwazajcie
moja kolezanka poszła na ten zabieg. 2 tygodnie przed unikała tłustego jedzenia.... po zabiegu chodziła codziennie na siłownie stosowała diete i straciła 3 cm w udzie ale uwaza ze tego nie widać. wydała ponad 3 tys by pozbyc sie bryczesów i wyszczuplic uda ale pewnie ten sam efekt byłby bez ultrashape.. poszukaj w archiwum bo ten temat juz był!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eliza436
a czy mozna ta metoda wyszczuplic twarz i czy jest bezpieczna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pikolo010
Twarz można wyszczuplic lipolizą. Sama to zrobiłam, jestem ogólnie szczupła, ale pyzata. Trafiłam na tym forum na lipolize iniekcyjną i poszłam na zabieg. Na efekt trzeba zaczekać około 1,5 miesiąca, ale jest bardzo ładny, pozegnałąm sie z pyzatą buźką. Wejdż na topik "lipoliza iniekcyjna"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kryskrysia
cześć - czy ta lipoliza na poliki faktycznie działa? znalazłam wątek (starawy) ale mam podobny problem - robiłam ultrashape na boczki i brzuszek i było ok - może bez rewelacji ale tam gdzie zawsze tyłam najszybciej teraz po roku i dodatkowych 4 kilogramach jest nadal ok. Teraz jestem na diecie to pewno zgubię te 4 ale co zrobić z polikami? Ultrashape sie nie nadaje (chyba głowica za duża) - wiem bo już rok temu pytałam - teraz mam znowu trochę kasy to chce coś zrobić - lipoliza???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadowolona z ultrashape
ultrashape działa - przynajmniej na mnie (3 zabiegi + 10 velasmooth i prawie 7 cm w brzuszku) ale faktycznie nie nadaje sie na poliki bo i głowica za duża i mózg zbyt blisko - pytałam to też mam pyzy dajcie znać co z tą lipolizą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abrakadabra_krk
według mnie super sprawa, zabieg jest powtarzalny, zatem można poprzestać na jednym lub skorzystać z kilku, jak doda się do tego jeszcze masaż endermalny to znika też cellulit. Tłusz się nigdzie nie odkłada, wiem, sama spróbowałam- co ważne, w ciągu kilkunastu dni po zabiegu nie masz apetytu na nic tłustego. jak do tego ćwiczysz albo właśnie bierzesz zabiegi endermologii0 sukces gwarantowany!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Za drogo w stos. do rezultatu
Nie warto wydawać tyle kasy ! Po zabiegu bardzo ważne jest wydalenie lub spalenie tłuszczu jaki został uwolniony w trakcie zabiegu. Często to się nie udaje i ... tłuszcz wraca ale w innym miejscu. Moim zdaniem najlepiej się poruszać albo próbować innych znacznie tańszych metod. Są różne vaccumy, elektrostymulacjie, fale radiowe ultradzwięki i inne wynalazki. Ja chodziłam na elektrostymulację plus ultradzwięki i efekt jest ok. Na wszystko wydałam może ze 2000 (20 sesji). A że nie lubię ćwiczyć :) więc chdzę dla podtrzymania na elektrostymulację co 2 tyg. Jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abrakadabra_krk
wiem, ze zabiegi już powoli zaczęly tanieć, a ja wolę jednak ten niż setki innych....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mało czasu
żeby zrobić 20 zabiegów to trzeba mieć mnóstwo czasu. Ja jestem po ultrashapie i kilku masażach i bardzo sobie chwalę rozwiązanie. Te 2000 to wcale nie tak mało, w zasadzie niewiele mniej niż ja wydałam a nie mogłabym sobie pozwolić serię 20-tu zabiegów:) i jakieś podtrzymania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abrakadabra_krk
właśnie masz rację- po zabiegach z udziałem ultradźwikęków, które rozbijają tłuszcz TRZEBA robić albo endermologię, albo chociaż drenaż limfatyczny, a najlepiej to wszystko razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Za drogo w stos. do rezultatu
20 sesji to wcale nie tak męczące ! A do tego ponieważ redukcja jest wolniejsza więc bardziej nautalna, skóra ma "czas" przystosować się do zmany w obwodzie :). Poza tym uważam że takie metody (bardziej zbliżone do naturalnych metod likwidacji tłuszczu jakie stosuje sam organizm) są znacznie bezpieczniejsze. Jeśli prawdą jest że ultrashape niszczy błonę komórkową to ja osobiście nie do końca wierzę że to takie neutralne, w końcu to fizyczna ingerencja, a co gorsza całkowicie bez kontroli, bo zobaczyć toego nie można. Co ciekawe Ultra od łuższego czasu nie może uzyskać certyfikatu dopuszczenia w USA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj bez kontroli
Chyba ciężko jest żyć w świecie gdzie uważa się że skontrolować można tylko to co widać:))) Ciekawą osobą jesteś (moja przedmówczyni)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abrakadabra_krk
no, argument że w USA nie ma certyfikacji jest "powalający" to już normy UE nie wystarczają? hahahahaha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×