Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ahahayhyhy

Sztuka robienia loda

Polecane posty

Gość ahahayhyhy

Jak sie za to zabrać??? co robić???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz ... jak na moje oko to wszysto zależy od Ciebie i Twojego podejścia czy w ogle tego chcesz czy poprostu chcesz bo uwazasz ze musisz, ze powinnas? Niech fatazja działa ;-) życze przyjemnych igraszek ;-) Wiesz wydaje mi się ze nie ma na to instrukcji sama musisz wiedziec co sprawia Twojemu mężczyźnie nawięcej przyjemności ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahahayhyhy
myslalam ze jest cos konkretnego co powinnam robic ;) a pewnie ze chce..choc sprobowac, jak mi sie nie bedzie podobalo to wiecej nie zrobie i tyle :P ale chce zeby i jemu sie podobalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna marianna
jesli cię kocha to choć za pierwszym razem nie bedzie idealnie to na pewno nie powie sobie dość obserwuj jego reakcje co lubi gdzie twoje pieszczoty sprawiają mu największą satysfakcje i powinno być dobrze..bo raczej nie ma przepisu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz ... moze najpier zrób tak żeby Twoj mężczyzna się podniecił ;-) będzie mu stał i Tobie bezie łatwiej ;-) Wszystko to jak Ty zrobisz bedzie zalezało od Ciebie od Tego jak głeboko weźmiesz do buzi oraz czy cchesz żeby on zrobil to w Twojej buzi czy lepiej nie Wiesz co moja rada taka jesli nie wiesz jaka bedzie reakacja itp itd to porozmawiaj zn im najpierw o tym czy chciałby jak chciałby grunt to otwartość i szczerość uwierz mi na słowo działa wiem z doświadczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahahayhyhy
hmm z rozmowa nie ma problemow, zawsze rozmawiamy szczerze :) on sam powiedzial ze nie chce mi konczyc w ustach takze z tym nie ma problemu, kuurcze nie wiem chyba chcialabym zrobic to dobrze dlatego sie stresuje, moooze tez troche nie wiem krepuje ehh sama nie wiem :):):) noo bede na nim praktykowac, najwyzej mu odpadnie hihihihih :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lodowka
po skonczeniu robienia loda najlepiej wsadzic go sobie w dupe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KaJkUsIa
Robienie Loda jest bardzo przyjemne, z początku bałam się reakcji mojego faceta ale gdy pierwszy raz zaczeliśmy stosunek nasza gra wstpna była bardzo dluga, gdy zaczełam pieścić jego ciało dłońmi widziałam roskosz na jego twarzy gdy zaczełam całować jego szyję zacoł mruczeć jak kot gdy zaczełam zjeżdzać niżej ustami cały się wyginał, gdy zobaczyłam że jego "majster" jest w pełnej gotowości do działania zaczełam całować i lizać delkatnie muskając wargami po jądrach, wziełam go do buzi i zaczełam robić maleńkie ruchy następnie coraz głębsze i głębsze, on był tak podniecony pieszcząc moje ciało wiedziałam że jest mu dobrze a wiedząc że robie jemu przyjemność i moja "myszka" zrobiła się mokra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na litość boską, kto wam naopowiadał, że z ustami trzeba czekać, aż majster stanie?! 1. Najfajnie, jak dziewczyna wkłada go od razu całego do buzi, jak jest mały, merda językiem w środku i dociska nosek do podbrzusza partnera. 2. Czekać, aż urośnie w ustach i trzeba będzie trochę odpuścić. 3. Cały czas musi być dużo śliny, mokro, mokro i jeszcze raz mokro. Suche zajebiście boli. 4. Dać się złapać za głowę i wykonywać polecenia. 5. Praca językiem jest kluczowa. 6. Improwizować. 7. Patrzeć w oczy co jakiś czas. 8. Uśmiechać się i lizać co jakiś czas po pachwinie i jajkach. 9. Odpoczywać co jakiś czas i robic rączką. 10. Długo 11. Długo 12. Bardzo bardzo długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mycha0909
hmm... ja jak pierwszy raz robiłam lodzika... kurcze dawno temu to było... najpierw był lekko twrdy, wziełam Go do ust, jezyczkiem jezdziłam cały czas, potem dosyc mocno zacisnełam wargi i jezdziłam... tak cały czas ;) potem poddałam sie woli mójego mena, chwycił mnie za głowe i sam mówił czego chciał ;)))))))) najwieksza przyjemnościa dla kobiet jest widok jak meszczyznie jest dobrze ;))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×