Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 4n0n1m4k

Praca w Holandii - UWAGA na tureckie firmy

Polecane posty

Gość 4n0n1m4k

Witam chcialbym Was przestrzec przed turecka firma CONNECT! Siedziba miesci sie w Hadze. Omijajcie ja z daleka bo to sa kretacze. Po 8 tygodniach pracy ludzie nie maja kont, dostaja same zaliczki po 100 euro. Turki kombinuja jak tu wychoojac ludzi. Warunki mieszkalne czasami sa straszne, niektorzy nie maja w domach cieplej wody! Za to maja robaki i naloty policji. Pokoje sa przeludnione, ludzie spia w salonie na materacach. Polski posrednik ktory wysyla ludzi do tej firmy to Work World z Dobrodzienia. Wciskaja ludziom kit jakie to tam sa cudowne warunki, ale tak naprawde jest inaczej. Poza tym na prace czasami mozna czekac 2 tygodnie. Turki nie odbieraja telefonow, czesto nie pojawiaja sie na umowione spotkania, bo "nie maja czasu". Za to uwielbiaja sie zabawiac z mlodymi (naiwnymi) polkami. Duzo ludzi ktorzy tam pojechali, szybko wrocili widzac co sie dzieje. To tyle, ALE, mozna by napisac duzo wiecej. Pozdrawiam i zycze powodzenia w szukaniu pracy za granica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4n0n1m4k
Ogloszenie mozna bylo znalezc w gazecie. Dodam ze w holenderskich firmach np NL Job wszystko jest OK i mozecie sie do nich wybrac. Maja placone nadgodziny i wszystkjo jest w parzadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Turcy do turcji
Europa dla europejczyków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość holenderka
Nie prawda jest co napiasalas tam o nl job, jak dla mnie beznadziejna firma ktora po 2 latach nie daje podwyzek, pieniadze nie sa na czas,nikt sie toba nie interesuje jak chcesz cos zgloscic komus. jedyny plus ze jak jestes chora to przyjada bardzo szybko,lub jak potrzebujesz cos do domku to ci przywioza.ja nie polecam tej agencji mozna by tu o nich pisac i pisac,,,,oczywiscie same minusy.Co do mieszkanaia bylo ladne mieszkalam w 3 osoby ,4 pokoje...ale inni mieszkali po 14 osob na co ja bym sie nie zgodzila. polecam za to agencje work to day z opola oraz E&A rowniez z opola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wonski
pracowałem w holandii w różnych biurach pośrednictwa pracy,nie natrfiłem na 100% uczciwą firme,każda rżnie na kase i polacy nie potrafią się z tym uporać,moja rada zgłaszajcie się do pracy do firm które należą do związku ,,via,, jest to organizacja sprawująca kontrole nad tymi firmami to tki bat na te firmy miałem problem w jednej firmie chcieli mnie walnąć na kase ,jeden telefon do via i po kilku dniach forse przynieśli w zębach i jeszcze przeprosili za ,,nieporozumienie,, i prosili żeby tam nie dzwonić więcej,w holandii prawo funkcjonuje jak powinno.wykaz firm należących do via na ich stronie www.via-eu.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tak doswiadoczylam tego
naprzyklad euro power sszczecin!! oszusci i turki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sisters
my chcialybysmy dodac ze w kazdej firmie okradaja! a ZWŁASZCZA nie polecam firmy Round Work B.V!!!! jest to takze turecka firma, ale oni przekraczaja wszelkie mozliwe granice!!!! powiedziec o nich złodzieje i oszusci to zbyt lagodnie!!! te turasy sa takimi hu...mi ze sa w stanie nawet grozic ludzia!!! albo szantazowac zwlaszcza mlode dziewczyny tekstami typu-"umowisz sie ze mna na kawe to bedziesz miala prace"!!! a jesli ludzie ida do biura prosic sie o wlasne pieniadze przewaznie slysza-nie podoba sie to wypad!!! jest wiele wiele rzeczy o ktorych mozna by pisac na temat tej firmy!!!!! takwiec nie polecam firmy- ROUND WORK B.V. !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość riczi7
omijajcie z daleka round work pracowałem tam nie wypłacają wakacyjnego,a do tego zatrzymują tygodniówke w pużniejszym czasie tłumacząc że robili większe przelewy i tak niby ta tygodniówka znika,do tego odciągają ubezpieczenie którego nie opłacają.gdy chciałem karte ubezpieczeniową zbywali mnie mówiąc że jest gdzieś w biurze.tak że sami widzicie jebane turki robią nas w chuja jak tylko mogą nie dajcie się ludziska.ja jestem w trakcie odzyskiwania pieniedzy mam nadzieje że szmaty zapłacą i to z nadwyżką.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość burakki na kaffee
w takim razie jak polecacie firme?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam firmę ab job service, zero krętactwa. Solidna firma z naprawdę fajnymi zarobkami. No i biorą praktycznie każdego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×