Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ma_rka

BIAŁE ZĄBKI- Biała perła- łączmy się!

Polecane posty

straszne moze akurat na Ciebie nie podziałało, ja widze widoczne efekty o prawie 3 odcienie juz a stosuje jakies 2 tygodnie max. Opinia innnych na forach też jest niezła... A smak jest normalny, jakoś mnie nie odraża, nakładki dobrze uformowane mi nie spadają... wombatq to nie to, widocznie to jakaś nowość bo nam chodzi o żel- 2 tubki+3 nakładki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
straszne moze akurat na Ciebie nie podziałało, ja widze widoczne efekty o prawie 3 odcienie juz a stosuje jakies 2 tygodnie max. Opinia innnych na forach też jest niezła... A smak jest normalny, jakoś mnie nie odraża, nakładki dobrze uformowane mi nie spadają... wombatq to nie to, widocznie to jakaś nowość bo nam chodzi o żel- 2 tubki+3 nakładki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma_rka
UP!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natanka27
A czy to można stosować kiedy się jest w ciąży? tę białą perłę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żaden z wybielaczy nie wybiela \"plomb\". W moim gabinecie wymiana wypełnienia-od 90 - 120 zł. Nie znam tego preparatu, więc nie wiem, jakie jest jego działanie na szkliwo. Jestem stomatologiem. Jeśli są kłopoty z dziąsłami podczas wybielania - polecam Sachol - żel, a jeśli nadwrażliwość zębów na bodźce termiczne - Fluorożel. :) Jeżeli samodzielnie bierzecie się za wybielanie, to wcześniej oczyście zęby z kamienia i osadu. Takie czyszczenie \"należy się\" na fundusz raz w roku. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Perła. to drogo! u mnie leczenia+ plomba kosztuje 50 zł, ale moze dlatego ze mieszkam w małym mieście. Dziękuje za rade odnośnie dziąseł ;) jak podrażnienie wróci to przynajmniej wiem co zastosować. A z oczyszczaniem zębów nie mam problemu- nie mam kamienia ani osadu. BIAŁA PERŁA DZIAŁA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszepomocyy
ratunku mam pytanie otoz mam zabki niezbyt biale,, ale nie jest zle lecz glowny problem tkwi w tym iz jedynka jest robiona kanalowo i jest to zab martwy,, eh i mi sciemniall czy biala perla pomoze?? czy moze od nowa mam wymieniac plabe w tym zabku? i boje sie iz jesli uzyje bialej perly to ten jeden zab bedzie ciemniejszy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uzywam od 3 dni i juz jest efekt az sie boje co bedzie po 2 tydoniach, zaplacila 51zl POLECAM!!! zeby mam z natury biale powiedzial moj stomatolog jak chialam wybielic u niego i sie nie zgodzil - powiedzial ze przesadzam, aleja i tak wole bielsze, dam znac to bedzie po 2 tyg mysle ze nawet zrobie fotke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe pytanie z tym zebem kanalowym bo ja mam taka 4 i tez sie zastanawiam czy moze zciemnieje a moze wybieli hmm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaqsia1987
jak dla mnie nakładki są masakryczne nawet dobrze odlew sie nie zrobi więc myję zeby normalnie żelem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulllaaa
Używałam białą perłę ale efekt mnie nie zadowolił. Spróbowałam metody Martuni i teraz nareszcie mam białe zęby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam bialutkie zęby od żelu dr martin schwarz home comfort

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×