Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dziewczyna20

szukam pracy..

Polecane posty

Gość dziewczyna20

Kraków.. ukonczylam szkole srednia i zdałam mature.. teraz wybieram sie na studia zaoczne... szukam pracy.. ale znależć nie moge:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orisul
Bądź piękna i niezależna z ORIFLAME! Zysk ze sprzedaży to 30% marży. Możesz także otrzymywać premie ze sprzedaży i zamówień konsultantów, zapisanych przez Ciebie (w tym przypadku zarabiasz nawet 21% od ich obrotu) Samodzielnie wybierasz warunki współpracy, dostosowując je do własnych potrzeb Skontaktuj się ze mną orisul@vp.pl, wszystko Ci wyjaśnię i pomogę! Mozesz także zarejestrowac się na stronie http://my.oriflame.pl/nataliaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chalupnictwo
Mam do zaoferowania prace chałupnicze (np. zarządzanie korespondencją) i prace, którą można wykonywać za pomocą Internetu. Możliwość zarobku 300-1000 zł w zależności od zaangażowania. Praca na umowę zlecenie. Minimalny wkład własny, zwracany podczas pierwszej kwoty wynagrodzenia. Po więcej informacji proszę o mail na adres : chalupnictwo@epf.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do chalupnictwo
ile trzeba wplacić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna20
tak .. w sklepie odzieżowym najchętniej podejmę pracę... nie mierze zbyt wysoko bo nie mam doświadczenia.. ale wiem że sobie poradzę bo jestem sumienna i pracowita. Pozdrawiam:) {jestem ładna więc może łatwiej uda sie gdzieś zaczepić, chociaż nie sądzę:(}.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kraków to duże miasto, przespaceruj sie po galeriach handlowych, w W-wie w co drugim sklepie kogos szukaja :) Tam można znaleźć niezłe prace. Polecam go sport, grycan, sklepy z biżuterią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość henk1
To jedż do Angli na studia i pracuj tam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×