Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krabka

udawany orgazm

Polecane posty

Gość krabka

jeszcze nigdy nie mialam orgazmu podczas stosunku, a jestem z facetem 6 lat. Zawsze udaje, wiem ze to oszustwo, kocham go ale nie chce zeby myslal ze jest zly w sexsie ze nie mam orgazmu. Puki co mi to nie przeszkadza. jest ktos kto robi podobnie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od razu ci mówię
bardzo źle robisz udająć....baaardzo. Czy całe życie będziesz udawać? Przestań udawac a wtedy wspólnie coś "pokombinujecie". Nie lubię oszustwa i cenie sobie szczerość. Pamiętaj że życie seksualne jest ważne i jeśli się wprawisz w udawanie a później zacznie ci to przeszkadzać (a jestem pewna że zacznie ci bardzo przeszkadzać) to będzie wielki problem jak o tym powiedziec i on może się poczuć oszukany że twoje orgazmy są udawane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od razu ci mówię
zalezy tez ile masz lat bo orgazmu pochwowego uczy się casem kobieta latami a czesem ma od razu. Tyle ci mogę na pocieszenie pwiedziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od razu ci mówię
że co????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miałam 4 facetów
i myślałam że tylko z jednym nie mam... ale z kolejnymi było tak samo... mimo ze są naprawdę świetni w łóżku... byli doświadczenie 30 latkowie ale i młoody 27letni byczek i 21 latek w dużym ptakiem... było mi z nimi cudownie ale nie miałam orgazmu ani razu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ja niestety
tez w ostatnia sobote i niedziele - w sumie to powinnam dostać jakąś nagrode - bo myślał ze było genialnie - jak dobrze ze nie zna prawdy . Chociaz sama nie wiem czy dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piecgloweklenina i dupastalina
zimne baby i cieple piwo, to nieszczescie do potegi entej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfccx
napisalas: "zawsze udaje, wiem ze to oszustwo, kocham go ale" jakbys kochala to bys go nie oklamywala durna szmato ! wyrzadzasz krzywde sobie i jemu , naewt nie wiesz jaki to cios dla faceta jak kobieta nie ma orgazmu i udaje. nie dosc ze on pomysli ze nie sprawdzil sie jako facet w lozku to na dodatek dowie sie ze jego ukochana go oklamywala - podwojny cios dla niego. a swoja droga niezly z niego pajac ze przez 6 lat nigdy nie zauwazyl ze jego laska udaje orgazm (brawa dla autorki tematu za przekonuajca gre aktorska)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×