Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wiolaczela

ktore kolczyki wybrac dla corci ?

Polecane posty

Gość taki problem
motylki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo arbuz jest
motylki ładniejsze, ale mogą być za duże jak na takie małe uszy... najpierw sprawdź jaki mają rozmiar, bo mogą wystawać poza ucho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhgfdhljfhgvffgvc
motylki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serduszka ladniejsze tylko powiedz mi - po co takie drogie bibeloty dla 4 - letniego dziecka nie bedzie ci szkoda jak zgubi? tyle jest pięknej i tańszej biżuterii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki kochane widze ze bezapelacyjnie motylki a moze macie jakies linki do innych ajnych motylkow >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle ze 100 zl to wcale nie jest zle za kolczyki ale jesli masz jakies inne linki to czekam na foto i cene

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo arbuz jest
ale nie dla czterolatki te ostatnie...chyba lepiej jednak sztyfty dla takiego malucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak wole zdecydowanie a sztyfty choc te z cyrkonia wiszace sa sliczne ale wazniejsze zeby jej nie uwieraly mala ma narazie kolczyki lecznicze z cyrkonia bardzo malutkie. te motylki rozowe i niebieskie sory ale sa beznadziejne wygladaja za badzo plastikowo ale dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdr
zwierzat nie mozna okaleczac z powodow estetycznych a dzieci - owszem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedne i drugie są wieśniackie :O Po co tak małym dzieciom przekłuwacie uszy? To obrzydliwie wygląda- taka stara maleńka :O A kolczyki, które pokazujesz są wyjątkowo infantylne :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ps do misia kolczyk jesli bedzie chcala to zrobi sobie sama ale nie wczesniej niz 16 lat a co do kolczykow w uszach to chyba normalna sprawa im wczesniej tym lepiej bo lepiej sie goi i dziecko nie grzebie przy uszkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te różowe ładne nie mam co prawda córeczki tylko synka, ale gdybym miała bałabym się że zgubi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szefowa prezesa
te motylki ktore wkleiła czarna w drugim linku są moim zdaniem super dla takiej malej panny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja kuzynka przekula uszy swojej corce jak mala miala kilka tygodni - to dopiero byl czad! moim zdanim powinno się poczekać do wieku lat kilkunastu, niech dziewczyna sama decyduje ktorą częśc ciała sobie przekłóć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasica270
zdecydowanie SERDUSZKA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdr
Haris - dokladnie, co to za idiotyczna moda na robienie krzywdy dzieciakowi w imie wlasnego poczucia estetyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arenika
male dzieci nie powinny miec kolczykow. dopiro po komuni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiele dziewczynek w starszym wieku ok chcialoby miec przeklute uszka ale sie boja wiem bo tak bylo z corka kolezanki wiec ja malej przekulam kiedy miala 2 latka an pozatym ktora z was nie ma przeklutych uszu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdr
ja nie mam przeklutych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arenika
pytanie do CZarna IWl - to ostatnie zdjęcie gdzie zostalo zrobione? Ale tam ładnie!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×