Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wiolaczela

ktore kolczyki wybrac dla corci ?

Polecane posty

4 latka to jeszcze nie tak źle. Koleżanka przebiła uszy swojej córce, kiedy ta skończyła roczek.:) Motylki zdecydowanie najładniejsze. Czarna IwI----> Wszystkie kolczyki ładne, ale te z pierwszego linka są wiszące, a 4-latka jest za mała na takie cuda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo arbuz jest
ja nie mam przekłutych... i bardzo dobrze że mama za mnie nie decydowała..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arenika
chodzi mi o te fotki co masz w stopce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo arbuz jest
ale to oczywiście Twoja sprawa i Twojego dziecka;) A o srebrnych kolczykach nie myślałaś...? też są bardzo ładne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale może to zalezy od regiony Polski ta moda, nie wiem w zeszłym roku byłam na chrzcinach bratanicy męża mieszkamy w poznaniu, a mama dziewczynki jest ze sląska kiedy po ceremonii mama rozpakowywała prezenty było tak: - od wszstkich kwiatki i karteczki z zyczeniami - od chrzestnych koperty - od strony ojca praktyczne prezenty dla dziecka, jakie się najczęsciej daje - ciuszki, zabawki - od strony mamy; łańcuszki, kolczyki, srebrny dzwoneczek, srebna łyżeczka bylismy troche tym zdziwieni, bo na kijek tej małej takie rzeczy (miała 8 m-c w momencie chrztu)???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry danuta, błędy robię jak dyslektyk, musisz to niestety przeżyć, zawsze za bardzo mi się spieszy, żeby wcinąć \"wyslij\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arenika
jakie miasto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusiu
http://www.allegro.pl/item209766171_cudne_zlote_kolczyki_listki_.html http://www.allegro.pl/item209486845_kolczyki_wiszace_585_au_zolte_0_820_g.html#photo http://www.allegro.pl/item210628517_promocja_zlote_kolczyki_z_cyrkoniami_od_elizy.html http://www.allegro.pl/item211349547_zlote_kolczyki_motylki.html#photo zdecydowanie polecam kolczyki z normalnym zapięciem a nie z zatyczką może coś w tym sylu ,sama zrobiłam ten błąd i córka pozbył się szybciutko zatyczek poza tym trzeba uważać przy ubieraniu zwłaszcza przy przeciąganiu ubranek dziecku przez głowę a te się nie odepną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hbbbddd
znowu to samo - porabusy zaczynaja draznic innych tym, ze malym dzieciom przkluwaja uszy. co za gust? co za wyobraznia? jeszcze rozowa sukienka z kolnierzem i mala dama wystrojona ludzie troche smaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uszy mam przekute od przedszkola w sumie jestem zadowolona, bo potem to moze bym sie tego bala:P do tej pory trzymam moje pierwsze kolczyki...dla przyszlej coreczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hbbbddd
ale przklute uszy same w sobie to jest gust rodem ze slaska nie obrazajac slazkaow ktorych b lubie. wy wychodzicie z zalozenia ze te dziewcyznki i tak by kiedys przekluy uszy wiec lepiej teraz ale ja uwazam ze to jest tandetne i do tego niezdrowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martylenka
mi podobaja sie te motylki i na nie bym sie zdecydowala A PRZEBICIE USZU MALYM DZIEWCZYNKA TO SPRAWA KAZDEJ MAMY JA NAPEWNO JESLI BEDE MIALA CORECZKE TO PRZEBIJE JEJ USZY NAWET JESLI BEDZIE CHODZIC W SPODNIACH A NIE W ROZOWYCH SUKIENKACH Z KOLNIEZYKIEM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość włodzimierz
Ja tez chce wiedziec co to za miasto? W jakim panstwie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melbas
Kolczykuje się bydło i to w chwalebnym celu monitorowania zwierząt. A po co ty kolczykujesz 4-letnie dziecko?? W sensie estetycznym jest to nieprzeciętna wiocha, a sensie zdrowotnym, coraz częściej lekarze ostrzegają, że kolczykowanie ciała może być przyczyną zakażenia wirusowym zapaleniem wątroby typu C. Bez urazy, ale gdyby twoja gupota miala skrzydła to fruwałabyś laska jak gołębica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hbbbddd
jaeszcze im zalozcie bransoletki na szje zeby im sie wydluzaly - jak w plemionach afrykanskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też niby jestem ze śląska i tu nieststy daje sie takie debilne prezenty... :O Kolczyki, łańcuszki :O Ja na swój chrzest dostałam nawet złoty pierścionek :D Poczekaj, chociaż do komunii, wtedy mała zdecyduje czy chce kolczyki a 99% chce, ja jestem w tym 1% :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hbbbddd
NO WLASNIE ALE ONI NIE WIDZA ZE TO JEST BEZGUSCIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hbbbddd
DANUTA HOJARSKA - BUZIAKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwolennik serduszek xd
zdecydowanie serduuszka !! te serca są śliczniutkie ;-) idealnie pasują na dziewczęce uszka ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazdy ma sowoje zdanie na temat czy i w jakim wieku powinlo sie pzebic dziecia uszka spoko ale ja pytalam o to jakie kolczyki ladniejsze a nie o to czy dobrze zrobilam ze moja mala ma przebite uszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdr
Martylenko - za przeproszeniem bzdury gadasz. Krzyczysz wlasciwie. To dzieciaka boli i dzieciak bedzie paradowal z chcianymi lub nie dziurkami w uszach. Nie wolno okaleczac drugiego czlowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hbbbddd
twoj nick jest ocenzurowany ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powinno sie wziąc pod uage fakt, że nawet jeśli biżuteryjny przent jest przyszłosciowy, to zanim panna podrośnie na tyle aby nosić dany bibelot, moda i trendy się zmienią i taki koczyk i czy pierścionek będzie nie na czasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hbbbddd
ale przede wszytkim przkluwanie uszu nie bedzie na czasie, bo to jest bezguscie. ja nie wiem, jak mozna tego nie widziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×