Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wiolaczela

ktore kolczyki wybrac dla corci ?

Polecane posty

Gość hbbbddd
fajna z Ciebie kobitka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no prosze lezba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hbbbddd
ale bez kolczykow ;) kurde -moze dlatego????? moje haslo - tylko lesbijki nie nosza kolczykow od dizecka lub wrecz wcale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martylenka
oki juz nie krzycze ale troche sie we mnie zagotowalo sorki powracam do kulturki na forum w kazdym badz razie jestem za przekuwaniem uszu malym dziewczynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdr
ja mam meza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hbbbddd
asrd a nie czyli to jednak nie do konca prawda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepaskudne te kolczyki, tak jedne jak i drugie a moim zdaniem dziecko w tym wieku, z kolczykami, wyglada jak jakas stara-maleńka jak będzie miała 10 lat czy tam 9, w okolicach komunii, to jej mozesz pozwolic, teraz raz ze to nie ona sobie wybiera, dwa, ze jest jeszcze taka MŁODA - NIE POWINNAŚ JEJ FUNDOWAĆ KOLCZYKÓW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz to i tak wszystko jedno, uszy ma juz przekłute, wiec lepiej dobrac chociaz ladne kolczyki zeby zminimalizowac straty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdr
dobrze, ze nie ma (jeszcze?) mody na tatuowanie dzieciakow....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zawsze zazdrościłam koleżankom kolczyków i jednocześnie bałam się przebić uszy, bardzo się bałam :o Ale pewnego dnia po wyjścu od fryzjera byłam taka podekscytowana, że poprosiłam mamę zebyśmy poszły do kosmetyczki przebić uszy :) Gdyby nie zachwyt nad nową fryzurą dalej bym się bała ;) Zrobiłam to w wieku 12 lat i jestem bardzo zadowolona. Swojej córce bym przebiła w wieku kilku lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hbbbddd
asdr - ale ty nie lapiesz tego sposobu myslenia. tu chodzi o kobiecosc. taka mala sliczniutka kobietka. a tatuowac to chyba "synusia"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdr
uwazasz, ze motylek nad kostka albo serduszko na dupci jest nieestetyczne?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hbbbddd
to dziwne - jak chcesz zlapac lub zlapalas faceta bez tak istotnego atrybutu kobiecosci jakim sa kolczyki. przegrasz z kretesem i i tak bedziesz musiala zmienic orientacje seksualna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hbbbddd
no moze gdyby takie brokatowe zrobic, cos jest na rzeczy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A o tym nie pomyślałam :O Czy myślisz że jak sobie zrobię po kilka dziurek w jednym uchu + nos i język to nadrobię stracone lata? :O:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdr
widze, hhbbdddd ze zaczynasz lapac o co w tym wszystkim chodzi :) Pozdrawiam zwolenniczki decydowania za dziecko w sprawie uszu, chlopaka, zawodu itp itd.... W koncu Mama zawsze wie najlepiej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak zahaczy? to co ? wystraszy sie i zrobi sobie krzywde:/ a jak zacznie sie babrac? bedzie ją boloało..ech a podobno myslenie nie boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hbbbddd
DH - zawsze mozna probowac... no chyba ze chcesz faceta takiego bez zlotego lancucha na szyi. na taki odrzut z eksportu zawsze mozesz liczyc nawet bez kolczyka, ale jednak na twoim miejscu (gdybym nie byla lesbijka - jak ja ;))jednak bym poszla do matki i wygarnela za te wszytskie lata bez kolczykow a pozniej kupila sobie na calego i motylki i listki i serduszka, niech wiedza, ze cie stac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mieszkam w zagłębiu dąbrowskim i u nas tez jest taki zwyczaj (przynajmniej był kiedy byłam mała) że dosteje się na chrzest komunie i bierzmowanie złotą biżuterie. Na komunie dostałam 5 łańcuszków :O z czego został mi tylko jeden a reszta się pozrywała ,pogubiła lub je sprzedałam. Ten jeden caly czas nosze +złote kolczyki które też dostałam na komunie więc nie mówcie mę moda się zmienia to po pierwsze a po drugie nie każdy chcę byc modny. Poza tym uważam że lepiej jest przekuć dziecku uszy kiedy ma pare lat-nie będzie pamiętać że coś go bolało chyba że będzie to dla niego traumatyczne przezycie. Jeśli starsze dziecko nie będzie chciało nosić kolczyków to można je wyjąć i dziurki zarosną. Nie wierze że są matki które sadystycznie zaciągają swoje dzieci do kosmetyczki i bez ostrzezenia przekłuwają im uszy. Muszą z nimi o tym porozmawiać powiedzieć o co w tym biega i jak dziecko nie będzie chciało to za chiny ludowe nie da sobie nic zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hbbbddd
asdr- w imie dobra dziecka wiele mozna. niech sie czuje kobietka od roczku ewentualnie 4 latek. choc lysa glowka plus kolczyki to dopiero szyk. ale o seksie z ta kobietka jak juz wyrosnie na nastolatke ANI SLOWA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skad mozesz wiedziec o czym bede rozmawiac z corka a oczym nie ludzie prosze poczytajcie czasami zanim cos napiszecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hbbbddd
a jaka literature polecasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdr
"Diamentowy kolczyk" polecam do sluchania w tle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do asdr
jestes jakas dziwna, co ma piernik do wiatraka i tatuaz do kolczykow? ze sa niemodne? spoko to 90% kobiet jest bez gustu :O feministka sie znalazla od siedmiu bolesci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdr
do asdr ----> kolczyk=okalecznie tatuaz=okalecznie A czytanie na tym forum, ze sie jest dziwnym potraktuje jako komplement :):):):) Dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, no wiadomo że nie chcę takiego odpadka jak facet bez łańcucha. Musi mieć najlepiej dwa, do tego sygnet, dresowe spodnie siatkową podkoszulkę, sandały, jakieś gustowne skarpetki, i taką torebkę przy pasku :p No i oczywiście komórę przypiętą do spodni, najlepiej nokię 3310 :classic_cool: Ok, to mój ideał, chętni zgłaszać się :P A zaraz jak wrócę z pracy idę do mamy powrzeszczeć na nią za moje nieszczęśliwe dzieciństwo bez kolczyków 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hbbbddd
asdr - ja WRESZCIE rozumiem. my jestesmy za glupie i nieoczytane. ja jednak zmieniam zdanie - tez zrobie "corze" kolczyki, jezeli tylko pozwola homoseksualista miec dzieci. i wiesz co - niech to bedzie od razu po porodzie jak jeszcze jest w szoku i nic nie czuje, choc wczesniej dokladnie jej wytlumacze o co chodzi. lub przy okazji najblizszej chorby czy infekcji, jak ja i tak bedzie bolalo, zeby nie poczula a co bedzie juz kobietka to bedzie. i Ty tez tak zrob. w koncu wezmy sie za siebie. ksztalcenie nie boli!!!! to nie przekluwanie "uszek"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×