Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość decofabryka

Butik artystyczny - rękodzieło. ZAPRASZAM na twórcze zakupy

Polecane posty

Gość decofabryka

Zapraszam do sklepu-galerii www.decofabryka.pl Moda, dodatki do wnętrz, bizuteria etc... wszystko ręcznie robione. Jeśli poszukujesz czegoś wyjątkowego - wstąp do decoFabryki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anielcia79
Kilka dni temu zrobiła pierwsze zakupy w decoFabryce:) Paczuszka dotarła błyskawicznie:) Zapakowana ślicznie, a w środku REWELACJA:) Żeby tego było mało dostałam jeszcze prezencik - ślicznego aniołka. Szczerze polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolka.kkk
Czesc. Czesc chcesz kupic niepowtarzalną biżuterię?Zajrzyj na stronke http://www.karolcia.blogownik.pl Biżuteria w całości wykonane przeze mnie oraz mojego projektu!:> Nie znajdziesz takich drugich! Spraw prezent sobie, przyjaciółce czy mamie!: Jeśli jesteś zainteresowana napisz!(gg:4374016):* Przeslij wiadomosc dalej :*Życzę miłego dnia POzdrowionka Karolina:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli tworzysz coś z szerokiej dziedziny rękodzieła to zapraszam na stronę: www.rekodzielo.net.pl Wystaw za darmo ogłoszenie ze swoimi pracami. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość decofabryka
Wszystko ściągane z chin więc bardzo tanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolka.kk
a moje nie sciagniete:) z chin ja wszeystko sama robie raczkamio i tylko moje pomysly sa:) zapraszam www.karolcia.blogownik.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja maluje naczynia ceramiczne. szklo. Mam pare sztuk na sprzedaz. Jesli cie interesuje pytaj. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deco zdycha
i sciemnia na forach o tych swoich cudach. Zenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×