Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość duchowny33

zakłopotany

Polecane posty

Gość duchowny33

jestem tu nowy, mam życiowy dylemat. jestem duchownym mieszkam na prowincji, poznałem kobietę. przypadliśmy sobie do gustu. coraz częściej myśle o niej jako obiekce seksualnym. co myślicie o mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cześć David
Opowiedz coś o serialu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no coż jestes duchownym ale jestes takze zwykłym czlowiekiem i mężczyna masz problem niestety musisz sam sobie z tym poradzic a czy kobieta tez jest tobą zainteresowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale pytanie zadales co o Tobie myslimy. nie znamy cie wiec cóż mozna o tobie sądzic a to co odczuwasz no odczuwasz to co wszyscy ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zastanów sie głęboko bo to decyzja na cąłe życie chcesz sie z nią nie zobowiazujaco spotykac na seks czy chcesz z nią założyć rodzine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jezeli myślisz tylko o sexie
to nie zawracaj jej głowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e to idź lepiej do agencji towarzyskeij a dizewczynie daj spokój niech sobie znajdzie odpowiedzialnego mężczyne a nie takiego bylejkiego jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prowokacja..
od kiedy to duchowni siedzą na forach erotycznych? gdybay rzeczywiście było tak jak opisałeś,to pewnie poszedł byś do konfesjonału a nie tu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość choopie
1. Przemyśl co ślubowałeś i przysięgałeś. 2. Przemyśl co stracisz a co zyskasz. 3. Jeśli dojdziesz do wniosku żeby skończyć misję to skończ a jesli będziesz chciał zostać to niestety obowiązuje celibat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jezeli myślisz tylko o sexie
jezeli ona narobi sobie nadzieji a ksiądz stwierdzi ze jrdnak zostaje w sutannie??? ona będzie cierpiała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duch.33l.
ktoś sie podszywa pod mój nick. wydaje mi się ze ona też jest mną zainteresowana, czuje to jak na mnie patrzy. boję się ze otoczenie coś zauważy to małe miaSTO...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz tak przemyslałam i doszłam do wniosku że z ciebie taki duchowny jak ze mnie zakonnica dziecko masz wkacje i ci sie nudzi chyab weź pobiegaj za piłką albo poczytaj lektury na przyszły rok lepiej ci to wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nanana...
uważam ,że to oznaka zdrowia!!!!uważam,że życie w celibacie to horror dla mężczyzny...z biologicznego punktu widzenia jest to niemożliwe!!a pózniej słyszy sie o różnych ekscesach duchownych.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za bzdury piszecie
Przecież nikt dopiero w sutannie nie stwierdza, że ma potrzeby seksualne. Te rodzą się przecież w wieku dojrzewania, więc wstępując do zakonu powinien wiedzieć na co się decyduje. Gdyby został duchownym w wieku lat 9 to mógłby być nieświadomy jakie konsekwencje niesie ze sobą wstępowanie do zakonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×